wicek166
13.06.13, 13:21
Jest to gałąz transportu,której jeden z zakładów mógł bez problemu funkcjonować w Kielcach,mieście-stolicy województwa borykającej się z dużym bezrobociem i exodusem mieszkańców,dla którego prestiż powinien być bardzo ważną,kluczową wręcz kwestią.Tym czasem co robi zarząd województwa...imageshack.us/a/img89/9466/beztytuuyfbxco.png
Nie ma fachowców u nas w Kielcach,nie ma ich w województwie!?Koniecznie trzeba wspomagać się radomskim zaciągiem!?No cóż"fachoffcy"z UM orzekli że całe Kielce i województwo nie jest w stanie wygenerować choćby jednej kumatej osoby w zakresie kolejnictwa(ciekawe skąd oni o tym mogli wiedzieć,wątpię by na kolei i jej niuansach się znali)Tak się właśnie złożyło że na początku działalności radomskiego fachowca nastąpiło to:
kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,12201055,Przewozy_Regionalne_wyprowadzaja_sie_z_Kielc_do_Skarzyska.html przypadek?Jeśli w bliskiej przyszłości zmieni się klimat polityczny,POliczymy czy cała ta operacja się kalkulowała ekonomicznie,jeśli nie to ktoś będzie musiał się tłumaczyć...