13.06.13, 13:21
Jest to gałąz transportu,której jeden z zakładów mógł bez problemu funkcjonować w Kielcach,mieście-stolicy województwa borykającej się z dużym bezrobociem i exodusem mieszkańców,dla którego prestiż powinien być bardzo ważną,kluczową wręcz kwestią.Tym czasem co robi zarząd województwa...imageshack.us/a/img89/9466/beztytuuyfbxco.png
Nie ma fachowców u nas w Kielcach,nie ma ich w województwie!?Koniecznie trzeba wspomagać się radomskim zaciągiem!?No cóż"fachoffcy"z UM orzekli że całe Kielce i województwo nie jest w stanie wygenerować choćby jednej kumatej osoby w zakresie kolejnictwa(ciekawe skąd oni o tym mogli wiedzieć,wątpię by na kolei i jej niuansach się znali)Tak się właśnie złożyło że na początku działalności radomskiego fachowca nastąpiło to:
kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,12201055,Przewozy_Regionalne_wyprowadzaja_sie_z_Kielc_do_Skarzyska.html przypadek?Jeśli w bliskiej przyszłości zmieni się klimat polityczny,POliczymy czy cała ta operacja się kalkulowała ekonomicznie,jeśli nie to ktoś będzie musiał się tłumaczyć...
Obserwuj wątek
    • Gość: Takijeden Re: Kolej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.13, 14:40
      Tym silniejsza pozycja województwa,im większy prestiż jego stolicy.Jeżeli pustaki z zarządu jeszcze tego nie zakumali,to są do wymiany jak zużyta uszczelka-to wszystko.
      • Gość: Takijeden Będą sprzątać po platformerskim projekcie pt. KŚ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.13, 10:49
        www.radio.katowice.pl/index.php?id=94&tx_ttnews[tt_news]=34801&tx_ttnews[backPid]=14&cHash=c77a57559d
        Ciekawe czy rozmawiają z naszymi tuzami...Tak czy inaczej oznaczałoby to likwidację świętokrzyskiego zakładu i wchłonięcie go do Krakówka albo Katowic,innego rozwiązania nie jestem w stanie sobie wyobrazić.I jeszcze ten ruch z przenosinami do Skarżyska:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka