Dodaj do ulubionych

Oblężone parkingi przy uczelniach

09.09.04, 22:10
No co zrobi ratusz???? .... tak... człowiek geniusza powiedział:...
BEDA USTAWIAC ZAKAZY ORAZ ZAKLADAC BLOKADY!!!!
Tak genialnie "rozwiazuja" problemy ludzie Lubawskiego nad Lubawskimi.
Obserwuj wątek
    • djablu Do główek im nie przyszło: bedziemy szukać miejsc 09.09.04, 22:12
      dla samochodów przyjzdzajacych sie uczyc w naszym miescie.

      to nasi goscie.

      SPIEPRZAC CIEMNOTO Z KIELC , BO WAM RATUSZ BLOKADY ZAŁOŻY.
    • Gość: x Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.globit / 217.98.57.* 09.09.04, 23:49
      Na ul. Jasnej jest szkoła, przyjeżdżają tam rodzice z dziećmi, ale po obu
      stronach ulicy są znaki zakazu parkowania notorycznie łamane. Jakiś inżynier
      drogownictwa specjalnej troski tak te znaki ustawił. Tam też będą akcje
      kieleckiej policji? To gdzie mają zostawiać swe samochody rodzice, na parkingu
      przed magistratem? Ech Kielce!!!
      • szacuneczek Re: Oblężone parkingi przy uczelniach 10.09.04, 00:05
        to genialni kieleccy inzynierowie ruchu od kreawania bezruchu.
    • Gość: kinial Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.poczta.lublin.pl 10.09.04, 09:19
      Jeżeli brak parkingów to należy je wybudować a tak nawiasem mówiąc to wszystkie
      firmy , urzędy, banki,uczelnie itd. nie powinny dostać zezwolenia na swoją
      działalność jeżeli nie posiadają wystarczającego parkingu.
      Przykład bank BPH przy Tysiąclecia ma parking na 10 samochodów ciekawe ilu ma
      klijentów 100 czy może też 10-ciu -kto daje zezwolenia niech teraz buduje
      parkingi z własnej kasy.Przy Politechnice są łąki nic prostszego jak na dwa dni
      zrobić tam parkingi dla studentów, mogą się odbywać imprezy na trawnikach to i
      parking tymczasowy dlaczego nie.ZAKAZY PARKOWANIA TO NIE WYJŚCIE,ZAKAZAĆ
      KUPOWANIA SAMOCHODÓW I JEŻDŻENIA - BĘDZIE MIEJSCE NA PARKINGACH DLA PSÓW.
      • Gość: behemot wszyscy woleli parkować w błocie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:36
        > Przykład bank BPH przy Tysiąclecia ma parking na 10 samochodów

        Od strony Liceum Sawickiej jest spory parking, gdzie parkują klienci banku. Z
        tym, że wszyscy woleli parkować w błocie po drugiej stronie ulicy.
        Podobnie jest koło tak zwanych uczelni. Nie tak znowu daleko można znaleźć
        miejsca parkingowe ale tak zwani studenci mają ambicję parkować pod samymi
        drzwiami wejściowymi: na trawnikach, chodnikach, wszystko jedno. Podobnie jak
        dżentelmeni z tak zwanego miasta parkuja swoje tak zwane samochody Polonez
        bezpośrednio koło kocyka na plaży.
        Mozna im wszystkim oczywiście wybudować parkingi. Tylko po co? Takie są
        zwyczaje ludu świętokrzyskiego, że za nic nie zaparkują dalej niż 10 metrów od
        drzwi.
        • Gość: misterxy Re: wszyscy woleli parkować w błocie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 16:14
          W naszych "tak zwanych" uczelniach uczą się również "tak zwani" studenci z
          innych województw, np. z podkarpackiego.
    • Gość: MarkS Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: 80.51.251.* 10.09.04, 10:57
      Mieszkańcy bloków narzekają na studentów i uczelnie, tak, jak by sami dbali
      kiedykolwiek o prawidłowe parkowanie, szanowanie zieleni. Niech się przyjrzą
      sami sobie.
    • Gość: Były student Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:45
      Najłatwiej karać, a przecież wiadomo, że duża grupa studentów zaocznych
      dojeżdża z dalszych stron własnym samochodem i gdzieś go muszą zaparkować. Może
      czas pomyśleć nad budową parkingu.
    • Gość: pio Re:Tam też policja parkuje! IP: 213.241.76.* 10.09.04, 13:44
      Np. pod Wszechnicą bardzo dużo barkuje policjantów! I kto kogo ukara??? Haaa!
    • kobylybbb Prywatna firma 10.09.04, 13:54
      Prywatna „uczelnia” jaką jest Wszechnica to wg mnie prywatna firma. Jeżeli w
      prywatnej firmie przewiduje się, że będzie duże zapotrzebowanie na miejsca
      parkingowe, to firma buduje parking. Podobnie powinna zrobić Wszechnica.
      A póki co, wg mnie, policja i straż miejska powinna tam w dniu zjazdów
      urządzać „żniwa” :)
      • Gość: pablo Re: Prywatna firma IP: 213.241.75.* 10.09.04, 14:52
        Jaja o ile dobrze wiem a wiem dobrze na terenie nalezacym do Wszawicy nie ma
        miejsca na parking. Moze by tak przerobic ten wielki trawnik na parking , ten
        naprzeciwko głównego wejscia do Wszawicy ??
        • kobylybbb Re: Prywatna firma 10.09.04, 15:46
          Gość portalu: pablo napisał(a):
          > Jaja o ile dobrze wiem a wiem dobrze na terenie nalezacym do Wszawicy nie ma
          > miejsca na parking. Moze by tak przerobic ten wielki trawnik na parking , ten
          > naprzeciwko głównego wejscia do Wszawicy ??

          To niech sobie teren kupią albo wystąpią z inicjatywą współfinansowana parkingu.
    • Gość: misterxy Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 16:10
      Gazeta napisała:
      (...)Ustaliliśmy wtedy, że we wrześniu wspólnie z policjantami i strażnikami
      miejskimi sprawdzimy oznakowanie dróg i miejsc parkingowych przy uczelniach -
      mówi Krzysztof Przybylski, pełnomocnik prezydenta ds. bezpieczeństwa. W
      najbardziej uciążliwych miejscach mają pojawić się znaki zakazu parkowania.(...)

      To gdize mają parkować studenci zaoczni? Może by tak spółdzielnia raczyła się
      dogadać z WŚ, i może coś wspólnie by wykombinowali. Np. WŚ mogłaby wybudowć na
      terenie osiedla parking (jest miejsce na 100%), który w weekendy byłby dla
      studentów, a w dni robocze dla miszkańców osiedla.
      Myślę, że to najlepsze rpzwiązanie. Skorzysta na tym WŚ (studenci) oraz
      mieszkańcy osiedla. Miejsc parkingowych nigdy nie zawiele.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka