djablu 09.09.04, 22:10 No co zrobi ratusz???? .... tak... człowiek geniusza powiedział:... BEDA USTAWIAC ZAKAZY ORAZ ZAKLADAC BLOKADY!!!! Tak genialnie "rozwiazuja" problemy ludzie Lubawskiego nad Lubawskimi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
djablu Do główek im nie przyszło: bedziemy szukać miejsc 09.09.04, 22:12 dla samochodów przyjzdzajacych sie uczyc w naszym miescie. to nasi goscie. SPIEPRZAC CIEMNOTO Z KIELC , BO WAM RATUSZ BLOKADY ZAŁOŻY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.globit / 217.98.57.* 09.09.04, 23:49 Na ul. Jasnej jest szkoła, przyjeżdżają tam rodzice z dziećmi, ale po obu stronach ulicy są znaki zakazu parkowania notorycznie łamane. Jakiś inżynier drogownictwa specjalnej troski tak te znaki ustawił. Tam też będą akcje kieleckiej policji? To gdzie mają zostawiać swe samochody rodzice, na parkingu przed magistratem? Ech Kielce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szacuneczek Re: Oblężone parkingi przy uczelniach 10.09.04, 00:05 to genialni kieleccy inzynierowie ruchu od kreawania bezruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinial Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.poczta.lublin.pl 10.09.04, 09:19 Jeżeli brak parkingów to należy je wybudować a tak nawiasem mówiąc to wszystkie firmy , urzędy, banki,uczelnie itd. nie powinny dostać zezwolenia na swoją działalność jeżeli nie posiadają wystarczającego parkingu. Przykład bank BPH przy Tysiąclecia ma parking na 10 samochodów ciekawe ilu ma klijentów 100 czy może też 10-ciu -kto daje zezwolenia niech teraz buduje parkingi z własnej kasy.Przy Politechnice są łąki nic prostszego jak na dwa dni zrobić tam parkingi dla studentów, mogą się odbywać imprezy na trawnikach to i parking tymczasowy dlaczego nie.ZAKAZY PARKOWANIA TO NIE WYJŚCIE,ZAKAZAĆ KUPOWANIA SAMOCHODÓW I JEŻDŻENIA - BĘDZIE MIEJSCE NA PARKINGACH DLA PSÓW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot wszyscy woleli parkować w błocie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:36 > Przykład bank BPH przy Tysiąclecia ma parking na 10 samochodów Od strony Liceum Sawickiej jest spory parking, gdzie parkują klienci banku. Z tym, że wszyscy woleli parkować w błocie po drugiej stronie ulicy. Podobnie jest koło tak zwanych uczelni. Nie tak znowu daleko można znaleźć miejsca parkingowe ale tak zwani studenci mają ambicję parkować pod samymi drzwiami wejściowymi: na trawnikach, chodnikach, wszystko jedno. Podobnie jak dżentelmeni z tak zwanego miasta parkuja swoje tak zwane samochody Polonez bezpośrednio koło kocyka na plaży. Mozna im wszystkim oczywiście wybudować parkingi. Tylko po co? Takie są zwyczaje ludu świętokrzyskiego, że za nic nie zaparkują dalej niż 10 metrów od drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterxy Re: wszyscy woleli parkować w błocie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 16:14 W naszych "tak zwanych" uczelniach uczą się również "tak zwani" studenci z innych województw, np. z podkarpackiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarkS Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: 80.51.251.* 10.09.04, 10:57 Mieszkańcy bloków narzekają na studentów i uczelnie, tak, jak by sami dbali kiedykolwiek o prawidłowe parkowanie, szanowanie zieleni. Niech się przyjrzą sami sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były student Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:45 Najłatwiej karać, a przecież wiadomo, że duża grupa studentów zaocznych dojeżdża z dalszych stron własnym samochodem i gdzieś go muszą zaparkować. Może czas pomyśleć nad budową parkingu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pio Re:Tam też policja parkuje! IP: 213.241.76.* 10.09.04, 13:44 Np. pod Wszechnicą bardzo dużo barkuje policjantów! I kto kogo ukara??? Haaa! Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Prywatna firma 10.09.04, 13:54 Prywatna „uczelnia” jaką jest Wszechnica to wg mnie prywatna firma. Jeżeli w prywatnej firmie przewiduje się, że będzie duże zapotrzebowanie na miejsca parkingowe, to firma buduje parking. Podobnie powinna zrobić Wszechnica. A póki co, wg mnie, policja i straż miejska powinna tam w dniu zjazdów urządzać „żniwa” :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Prywatna firma IP: 213.241.75.* 10.09.04, 14:52 Jaja o ile dobrze wiem a wiem dobrze na terenie nalezacym do Wszawicy nie ma miejsca na parking. Moze by tak przerobic ten wielki trawnik na parking , ten naprzeciwko głównego wejscia do Wszawicy ?? Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Re: Prywatna firma 10.09.04, 15:46 Gość portalu: pablo napisał(a): > Jaja o ile dobrze wiem a wiem dobrze na terenie nalezacym do Wszawicy nie ma > miejsca na parking. Moze by tak przerobic ten wielki trawnik na parking , ten > naprzeciwko głównego wejscia do Wszawicy ?? To niech sobie teren kupią albo wystąpią z inicjatywą współfinansowana parkingu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterxy Re: Oblężone parkingi przy uczelniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 16:10 Gazeta napisała: (...)Ustaliliśmy wtedy, że we wrześniu wspólnie z policjantami i strażnikami miejskimi sprawdzimy oznakowanie dróg i miejsc parkingowych przy uczelniach - mówi Krzysztof Przybylski, pełnomocnik prezydenta ds. bezpieczeństwa. W najbardziej uciążliwych miejscach mają pojawić się znaki zakazu parkowania.(...) To gdize mają parkować studenci zaoczni? Może by tak spółdzielnia raczyła się dogadać z WŚ, i może coś wspólnie by wykombinowali. Np. WŚ mogłaby wybudowć na terenie osiedla parking (jest miejsce na 100%), który w weekendy byłby dla studentów, a w dni robocze dla miszkańców osiedla. Myślę, że to najlepsze rpzwiązanie. Skorzysta na tym WŚ (studenci) oraz mieszkańcy osiedla. Miejsc parkingowych nigdy nie zawiele. Odpowiedz Link Zgłoś