delta3
09.05.02, 14:28
Czy ulica Piekoszowska spelnia warunki drogi wojewodzkiej ??
Chodzi o odcinek miedzy Grunwaldzka , i dalej na Malikow, Gorki Szczukowskie..
Czemu szeroka i przestronna Szajnowicza jest podporzadkowana
waskiej ,ciasnej,bez poboczy,odwodnienia itp. Piekoszowskiej ??? To tamtedy
idzie caly tranzyt na Czestochowe, Slask.A przeciez nie spelnia ona w zadnym
punkcie wymogow drogi wojewodzkiej!
Skora cierpnie na mysl co by sie stalo gdyby nastapila tam kolizja np. cysterny
z substancja toksyczna ..przeciez od ulicy do domow jest tam kilka
centymetrow....
Obserwuje jak scigaja sie tam tiry - zgroza !!!!
O ile wiem istnial kiedys pomysl reorganizacji ruchu w tamtym rejonie. Dlaczego
go zaniechano ? Pisala o tym Wyborcza , wiec moze teraz "pociagnelaby" temat
dalej ?