Dodaj do ulubionych

to normalne?

IP: *.pu.kielce.pl 06.04.05, 16:12
to normalne że wszyscy co do jednego kochają papieża i płaczą za nim, podczas gdy w
tym mieście możliwa jest scena skatowania człowieka i nikt nie zareaguje?
Zaczynam się z boku przyglądać tym wszystkim reakcjom i dochodzi do mnie że to
wszystko chwilowe. I powierzchowne. I smutno mi jak diabli.
Obserwuj wątek
    • kochany.przyjacielu [!] ======> TAK masz rację <====== [!] 06.04.05, 16:33

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka