Gość: jules IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 20:57 Mam nadzieje, że EŁKSA pokona tą zabździałą Korone,wstyd dla naszej pierwszej ligi, żeby ta wieś z blokami miała 1 lige. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mks Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: 212.160.111.* 05.05.05, 21:09 Ciebie jules to chyba ktoś zrobił gumowym końcem na próbę i zapomniał uśpić,u ciebie jest tylko A klasa więc idź na łąkę paść się z bydełkiem i popatrz na swoją ligę a Koronie to do pięt nie dorastasz ze swoją drużynką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ck Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.chello.pl 05.05.05, 21:37 to pewnie kszok, oni zawsze bzdury wypisuja!!! miec ich w głebokim powazaniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 05.05.05, 23:13 na wsi to mieszkasz i cię poczeli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maju a skąd u julesa takie kompleksy ?? zły dotyk?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 23:57 kielce- wieś z blokami, to chyba chodziło o Łódź, z tym że tam mieszkają sami ludzie z miasta w mokasynach z plecionką z łańcuchami na szyjach i w dresach z dwoma paskami wprost spod Rzgowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aik Buahahahah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 12:33 A wszyscy znajomi ktorzy mieli to "szczescie" ze mieli cos wspolnego z Lodzia - np popelnili blad i tam wlasnie studiowali, twierdza, ze Lodz to miasto Żuli, ze nigdzie w Polsce tylu ich nie znajdziesz co wlasnie tam...pewnie...u nas sa bloki, zamst walacych sie kamiennic, w ktorych rodzice trzymaja w beczkach zwloki swoich dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MegaTK Do barana z Łodzi... IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 06.05.05, 16:05 Jestes pusty!a do tego debilu to zobacz jakie wsie graja w 1 lidze:Wronki,Łeczna,Grodzisk i mniejsze od Kielc mista:Zabrze,Lubin,Wodzisław... NO a wielka Łodz nie ma 1 ligi i wyglada na to ze jesli widzew nie wywalczy barazy to długo miec nie bedziecie... W sumie to mi cie zal.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOHUN Re: Do barana z Łodzi... IP: *.z2-45-65.customer.algx.net 06.05.05, 18:15 GO KORONA GO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mks-ik Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 11:34 Koroneczka na pewno wygra. Snił mi się wynik 2-0. Bramki Hermes i Grzegorzewski Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard-nowek Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź 07.05.05, 13:11 Nie bądźćie tacy pewni wygranej i awansu ,a nawet jak wam się to uda to nie znaczy ,że I ligę zdobywacie dożywotnio.ŻULE Z ŁODZI wjęcej widzieli dobrych drużyn i mieli takich piłkarzy ,że wy możecie tylko śnić. Koronka??? Chyba na zębach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 07.05.05, 18:01 Idz Rysiu flaszkę obal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jules Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.05, 20:27 I co buraki z KEELC,chyba pierwsza liga nie dla was.No tak tak jak w pucharze gdy przyjechala LEGIA to całe bazary przyszły na mecz:D.Juz o śmiesznych szalikowcach ze średnią 14 lat nie wspomne. TYLKO ŁKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 07.05.05, 22:07 Na bazarach w twojej betonowej wiosce to stara twoja handluje z ruskimi. Ale kibice lkesu się zaprezentowali wstyd wieś totalna Odpowiedz Link Zgłoś