Dodaj do ulubionych

Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 20:57
Mam nadzieje, że EŁKSA pokona tą zabździałą Korone,wstyd dla naszej pierwszej ligi, żeby ta wieś z blokami miała 1 lige.
Obserwuj wątek
    • Gość: mks Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: 212.160.111.* 05.05.05, 21:09
      Ciebie jules to chyba ktoś zrobił gumowym końcem na próbę i zapomniał uśpić,u
      ciebie jest tylko A klasa więc idź na łąkę paść się z bydełkiem i popatrz na
      swoją ligę a Koronie to do pięt nie dorastasz ze swoją drużynką
    • Gość: ck Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.chello.pl 05.05.05, 21:37
      to pewnie kszok, oni zawsze bzdury wypisuja!!! miec ich w głebokim powazaniu
    • Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 05.05.05, 23:13
      na wsi to mieszkasz i cię poczeli
    • Gość: maju a skąd u julesa takie kompleksy ?? zły dotyk?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 23:57
      kielce- wieś z blokami, to chyba chodziło o Łódź, z tym że tam mieszkają sami
      ludzie z miasta w mokasynach z plecionką z łańcuchami na szyjach i w dresach z
      dwoma paskami wprost spod Rzgowa
    • Gość: Aik Buahahahah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 12:33
      A wszyscy znajomi ktorzy mieli to "szczescie" ze mieli cos wspolnego z Lodzia -
      np popelnili blad i tam wlasnie studiowali, twierdza, ze Lodz to miasto Żuli,
      ze nigdzie w Polsce tylu ich nie znajdziesz co wlasnie tam...pewnie...u nas sa
      bloki, zamst walacych sie kamiennic, w ktorych rodzice trzymaja w beczkach
      zwloki swoich dzieci...
      • Gość: MegaTK Do barana z Łodzi... IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 06.05.05, 16:05
        Jestes pusty!a do tego debilu to zobacz jakie wsie graja w 1
        lidze:Wronki,Łeczna,Grodzisk i mniejsze od Kielc
        mista:Zabrze,Lubin,Wodzisław... NO a wielka Łodz nie ma 1 ligi i wyglada na to
        ze jesli widzew nie wywalczy barazy to długo miec nie bedziecie...
        W sumie to mi cie zal....
        • Gość: BOHUN Re: Do barana z Łodzi... IP: *.z2-45-65.customer.algx.net 06.05.05, 18:15
          GO KORONA GO
    • Gość: mks-ik Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 11:34
      Koroneczka na pewno wygra. Snił mi się wynik 2-0. Bramki Hermes i Grzegorzewski
    • ryszard-nowek Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź 07.05.05, 13:11
      Nie bądźćie tacy pewni wygranej i awansu ,a nawet jak wam się to uda to nie
      znaczy ,że I ligę zdobywacie dożywotnio.ŻULE Z ŁODZI wjęcej widzieli dobrych
      drużyn i mieli takich piłkarzy ,że wy możecie tylko śnić. Koronka??? Chyba na
      zębach.
      • Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 07.05.05, 18:01
        Idz Rysiu flaszkę obal
        • Gość: jules Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.05, 20:27
          I co buraki z KEELC,chyba pierwsza liga nie dla was.No tak tak jak w pucharze gdy przyjechala LEGIA to całe bazary przyszły na mecz:D.Juz o śmiesznych szalikowcach ze średnią 14 lat nie wspomne.
          TYLKO ŁKS
          • Gość: kibic CK Re: Przed meczem Kolporter Korona - ŁKS Łódź IP: *.globit / 195.117.63.* 07.05.05, 22:07
            Na bazarach w twojej betonowej wiosce to stara twoja handluje z ruskimi.
            Ale kibice lkesu się zaprezentowali wstyd wieś totalna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka