Dodaj do ulubionych

Prośba o informacje

05.07.05, 22:34
Witam, 10-tego lipca na godzinę 19:00 musze być w Bocheńcu. Czy ktoś może mi
powiedzieć jak mogę sie tam dostać, czy z Kielc jeździ tam jakiś PKS, a
jeżeli tak, to o której godzinie odjeżdża. Do Kielc dotrę 10-tego lipca
około godziny 13-tej. Z góry dziękuję i pozdrawiam. EM
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka