Gość: murek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.11.05, 01:08
Od przyszłego roku polskie szpitale nie dostaną zwrotu pieniędzy z NFZ, gdy
przyjęty przez nie pacjent umrze w ciągu 24 godzin. Idea może była w
zamierzeniu słuszna. Ale ktory szpital przyjmie kogoś, kogo trzeba
intensywnie reanimować lub podtrzymywać przy życiu? Kto przyjmie chorych na
raka, żeby pozbawić ich bólu (nie wszystko można przecież podać w domu,
zwłaszcza w ostatnich dniach)?