Gość: KASIA IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 21:46 Szukam osób zlecających bezpośrednio plakatowanie. Ktoś może mi pomóc i podać namiary..?? (*Koniecznie w Kielcach!) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj