Gość: Crux
IP: *.kom / *.os1.kn.pl
07.02.06, 16:48
Wspaniale! Nasz UM ma nową stronę. To dobrze, bo poprzednia była beznadziejna.
Takie strony może tworzyć gimnazjalista po pobieżnym zapoznaniu się z
podstawową obsługą programu typu Pajączek, albo po odkryciu tajemnej opcji w
popularnym edytorze tekstów Word "Zapisz jako stronę HTML".
Co by nie powiedzieć nowa strona prezentuje się dużo lepiej niż poprzednia,
tylko dlaczego powielany jest znowu błąd ortograficzny. Kiedy nasi wspaniali
urzędnicy nauczą się chociaż w jakiej to placówce pracują?
Urząd Miasta KIELC, a nie Urząd Miasta KIELCE. Podobny zresztą błąd widnieje w
kilku innych miejscach, np. tabliczki przy Szymanowskiego. Bardzo wymownie to
świadczy o naszym urzędzie miejskim, bardzo...