Gość: ziom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 19:56 i oni myslą o pucharach - chyba o puchar gminy moga zagrać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
veilchen_ck Re: KORONA - Dziady 11.03.06, 22:35 puchary sa aktualne.. to tylko sport.. tak jak real moze odpasc z lm, tak jak grecja moze byc mistrzem europy tak wszystko jest mozliwe... a tak w ogole to zadymka byla z psiarnia na meczu.. Odpowiedz Link Zgłoś