Dodaj do ulubionych

KORONA - Dziady

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 19:56
i oni myslą o pucharach - chyba o puchar gminy moga zagrać
Obserwuj wątek
    • veilchen_ck Re: KORONA - Dziady 11.03.06, 22:35
      puchary sa aktualne.. to tylko sport.. tak jak real moze odpasc z lm, tak jak
      grecja moze byc mistrzem europy tak wszystko jest mozliwe...
      a tak w ogole to zadymka byla z psiarnia na meczu..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka