Dodaj do ulubionych

Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy

04.04.06, 14:24
Świetokrzyskie Centrum Onkologii jest powszechnie znane z troski o
pacjenta...portfel.
Obserwuj wątek
    • Gość: JP2 Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 22:09
      Ulżyłeś sobie.
      Idź i klęknij i przemyśl raz jeszcze.
      Może stać cię na więcej.
      • Gość: alfa Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:36
        zaraz złe mysli
        kolega po prostu wskazuje na troske centrum
        np aby w czasie wizyty w centrum ktos nie zgubił portfela

        ale zeby zaraz klekac itd
        i takie niecne jakby podejrzenia w tle
        troche optymizmu!!!!!!!!!!!!
    • duzywoz Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy 04.04.06, 22:51
      znając życie to sam wciskałeś na siłę łapówkę a teraz się żalisz!!!
      • Gość: AlekxS Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.devs.futuro.pl 06.04.06, 20:38
        Na pewno wciskał BO BAŁ SIĘ O SWOJE ŻYCIE!

        Ale czy tak powinno być?
        • Gość: natalia Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 22:16
          pracownicy sł zdr powinni zarabiać dużo, kontrola z zakładu ubezpieczeń, który
          im płaci i wymaga powinna być surowa, weryfikacja do zawodu powinna być na
          każdym etapie rekrutacji, tak aby nie pracowały pociotki, tylko osoby
          kompetentne. Gdy to zostanie spełnione, nikt nie wyciągnie ręki po łapówkę,
          dopóki to się nie stanie dalej będziemy mieli trzeci świat. Pacjenci i
          personel!!!
          • Gość: w.w. Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.intermedia.com.pl 06.04.06, 23:05
            Dlaczego urzędnik w administracji szpitala zarabia 3,4 razy więcej niż pielęgniarka z dużymi kwalifikacjami,czy dwukrotnie więcej niż lekarz po specjalizacji? Taka to jest sprawiedliwość.Ciekawe ile lekarskich pensji pobiera dyrektor szpitala?
            ciekawostka dla ludzi o mocnych nerwach:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=38560799&a=38634661

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka