kurort07 04.04.06, 14:24 Świetokrzyskie Centrum Onkologii jest powszechnie znane z troski o pacjenta...portfel. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JP2 Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 22:09 Ulżyłeś sobie. Idź i klęknij i przemyśl raz jeszcze. Może stać cię na więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfa Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:36 zaraz złe mysli kolega po prostu wskazuje na troske centrum np aby w czasie wizyty w centrum ktos nie zgubił portfela ale zeby zaraz klekac itd i takie niecne jakby podejrzenia w tle troche optymizmu!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
duzywoz Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy 04.04.06, 22:51 znając życie to sam wciskałeś na siłę łapówkę a teraz się żalisz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AlekxS Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.devs.futuro.pl 06.04.06, 20:38 Na pewno wciskał BO BAŁ SIĘ O SWOJE ŻYCIE! Ale czy tak powinno być? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalia Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 22:16 pracownicy sł zdr powinni zarabiać dużo, kontrola z zakładu ubezpieczeń, który im płaci i wymaga powinna być surowa, weryfikacja do zawodu powinna być na każdym etapie rekrutacji, tak aby nie pracowały pociotki, tylko osoby kompetentne. Gdy to zostanie spełnione, nikt nie wyciągnie ręki po łapówkę, dopóki to się nie stanie dalej będziemy mieli trzeci świat. Pacjenci i personel!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w.w. Re: Dyrektor ŚCO broni oskarżonych lekarzy IP: *.intermedia.com.pl 06.04.06, 23:05 Dlaczego urzędnik w administracji szpitala zarabia 3,4 razy więcej niż pielęgniarka z dużymi kwalifikacjami,czy dwukrotnie więcej niż lekarz po specjalizacji? Taka to jest sprawiedliwość.Ciekawe ile lekarskich pensji pobiera dyrektor szpitala? ciekawostka dla ludzi o mocnych nerwach: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=38560799&a=38634661 Odpowiedz Link Zgłoś