jurek_inw
18.09.06, 00:06
Zaraz się odezwie niezadowolone spoleczenstwo miasta, ze gdzie tyle, ze zle,
fatalnie, po co, komu itp. Dobrze, ze ktos mysli i ma wizje rozwoju miasta w
miare ustalona i zrownowazona. Wazne, ze mowi to odpowiednia osoba. Pozwala
to myslec pozytywnie.