fix7 29.09.06, 12:30 Koniec dla niekompetentnych urzędników. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matrix061 Re: Grupa G 8 29.09.06, 18:24 A niby jak to zamierzasz uczynić. Naturalnym sposobem bedą wybory. Ale jaka jest pewność, że cześć grupy niezostanie ponownie radnymi i powyborach nie utworzy się odnowa taka grupa w Radzie Gminy? Odpowiedz Link Zgłoś
michal10016 Re: Grupa G 8 02.10.06, 13:06 Pewności nie ma żadnej, żeby się nie okazało, że burmistrz zostanie ten sam i rada też będzie stara. Do wyborów pójdą ich zwolennicy a reszta oleje wybory ,,bo i tak nic się nie zmieni w gminie". Przez tyle lat nic się nie zmieniło to dlaczego teraz ma się coś zmienić na lepsze? Odpowiedz Link Zgłoś
miggru Re: Grupa G 8 02.10.06, 16:20 ponieważ gorzej być nie może jak jest teraz a więc nie pisz że się nic nie zmieni!!! "Ideał sięgnoł bruku" i mam nadziejeż gmina pod wodzami noewgo burmistrza odbije się od dna i zacznie iść w dobrym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkaniec34 Re: Grupa G 8 02.10.06, 23:13 Pewności nie ma nigdy! Ale jak będziemy tak podchodzić do sprawy, to wszyscy oleją wybory i nic nowego się nie wydarzy. Nie sądzisz chyba, michale10016, że jeśli wygra Maciejczyk, to coś się zmieni? Właśnie jeśli wybierzemy tych samych, to klapa i wtedy będziemy płakać. Odpowiedz Link Zgłoś
michal10016 Re: Grupa G 8 03.10.06, 12:19 Pisałem ironicznie, nie bierzcie tego dosłownie. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr461 Re: Grupa G 8 03.10.06, 14:30 A kto Ci powiedział mieszkańcu 34, że p. Maciejczyk kiedykolwiek rządziła tą gminą. Ona odpowiada tylko za pracę urzędu, zatrudnionych tam parcowników to coś w rodzaju funkcji dyrektora. Dlatego po tylu latach pracy w tej gminie uważam, że należy jej dać szanse.Do tej pory gminą rządzili mężczyźni, może spróbujmy jej losy oddać w ręce kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
alea77 Re: Grupa G 8 03.10.06, 18:15 Coś w rodzaju dyrektora znaczy że: - nie trzeba podajmowac żadnych decyzji - za nic sie nie odpowiada - i bierze się na rękę ponad 4000 złotych Ale to nieprawda że pani sekretarz nigdy nie rządziła Ona z tylnego siedzenia rządziła tą gminą od 20 lat Z wyjatkiem ostatniej kadencji jak to teraz wyraźnie widze. Nie mam nic przeciwko kobietom - sama nią jestem Ale swój los obawiała bym się powierzyć w tak "odpowiedzialne" ręce W związku z tym nie spróbuje Odpowiedz Link Zgłoś
matrix061 Re: Grupa G 8 03.10.06, 18:24 Ludzie pani Maciejczyk miała już swoje 5 minut w tej gminie sądze że jej wystarczy. Skoro przez tyle lat zabardzo nic nie zmieniła to jak chce to teraz zrobić. Mówi że gmina była źle rządzona narzeka na burmistrza to czemu niezrezygnowała, albo sama nie podała wcześniej burmitrza do prokuratury. A teraz nagle takie wielkie halo - jak ktoś jej coś zarzuca. Śmieszne i tyle. Nie bronie Pobochy bo jego zwolennikiem też nie jestem, ale po co to wszystko. Zdecydowane NIE dla pani Maciejczyk zresztą dla Pobochy też. Odpowiedz Link Zgłoś
wiech68 Radni z g8 już się nie kryją 04.10.06, 09:14 Nie chcą żadnych rozmów z burmistrzem. Ponieważ gmina wypracowała nadwyżkę budżetową, burmistrz zaprosił WSZYSTKICH radnych do rozmów o podziale tej nadwyżki. Przyszło 2 radnych z g8 i oświadczyło, że nie ma o czym rozmawiać. Bo oni już te pieniądze podzielili po swojemu. Oszałamiająca chęć dialogu, a bezczelność g8 każe rękom opaść jeszcze niżej... Im bliżej wyborów tym Rylski i spółka mniej dba o pozory. A maski okrywające obłudne gęby spadają częściej. Oby jak najszybciej do wyborów, które wymiotą członków g8. Pozdrawiam Wiech Odpowiedz Link Zgłoś
michal10016 Re: Radni z g8 już się nie kryją 04.10.06, 13:05 Kiedy w piątek na sesji? Wtedy było raczej dużo osób. Na sesji takie rzeczy się ustala a nie prywatnie. Odpowiedz Link Zgłoś