synth 05.12.06, 19:01 Pozdrawiam największego żigolaka świętokrzyskiego ARiMR, On wie o kim piszę a czy Ty wiesz ?! :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
synth Re: don Alfonso ŚOR ARiMR 05.12.06, 20:10 Halo, nikt ze świetokrzyskiego OR ARiMR nie wie o kim mowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juve Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 20:25 wiem o kogo chodzi o czołowego kolarza crossowego IV RP. to mój kochany kumpel z pokoju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kulomiotacz skoro kolarz-to już pedał! po co wzmianka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 20:27 crossowego?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albercik Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 22:12 to ten od ksiąg finansowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juve Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 22:15 Nie, nie to nie ten :) to nie jest złośliwy temat, robimy naszemu koledze numer i jesteśmy ciekawi ile będzie postów. Naprawdę lubimy naszego kolegę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azaaaaa Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: 82.139.30.* 05.12.06, 22:38 Tomcio G?:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hop Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.jomar.info 05.12.06, 23:16 Wy tu se numery robita, a my chopy na piniondze czekamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 07:32 Nic sie nie martwta, dostanieta. Marcinek jest taki, że z nosa by wyjął i by wam dał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pracownik Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 07:53 Don Biscuppo, sprzedawczyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aVa Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 21:18 o KOGO CHODZI???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AvA Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 23:56 o KOGO CHODZI???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mru-mru Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 23:22 Alfonso, kręci się za babami, podrywa co rusz to inną, aż piszczą. przystojniacha :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wacek Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 00:27 TB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 10:38 HAMER????!!!!!!!!! TO TY SAM PISZESZ O SOBIE????? PRZECIEŻ TY JESTEŚ RACZEJ ROGAŚ Z DOLINY ROZTOKI NIŻ "don Alfonso ŚOR ARiMR" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gruby Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: 82.139.11.* 08.12.06, 17:15 Bi..up, gamoniu przestan wreszcie produkowac sie na internecie ,a zajmij wlasna baba, bo Ci na boki lata.zalosny jestes Odpowiedz Link Zgłoś
ikser Re: don Alfonso ŚOR ARiMR 08.12.06, 18:08 Nie tak dawno straciliście w dramatycznych okolicznościach kolegę!! Czytałem artykuły i komentarze na forum o "zamordyźmie" w ARiMR! Ten wątek zachwiał moją wiarę w Was jako pracowników i kolegów! Dla jasności: 1. Jako pracownicy nie udzielaliście się na tym forum zwłaszcza tak głupawo. 2. Straciliście kolegę, którego zwłoki jeszcze nie ostygły (ŻAŁOBA). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gruby Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: 82.139.11.* 08.12.06, 21:17 kolego IKSER, nie ejstem pracownikiem ARiMR.Znam osobiscie bohaterow tej historii.Znam historie osob ja tworzacych.Ich zaklamanie, nielojalnosc,ped do koryta.Znam A.O, znam A. B..znam ich.Znalem.Zachowali sie fatalnie,potracili znajomych:(Ich dramat bo wiedza o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don yacobossky Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 23:25 Anka przestań się wreszcie podszywać pod Artura. Szmacicie się wszyscy. On dobry a ty jeszcze większa szmata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mru-mru Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.06, 21:35 Synth zamknij to forum, nie ma sensu, ktoś juz tu politykę wyciąga. żygac mi się chce tą ku...ską polityką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eWELINa Hamer ojcem dziecka Krawczykowej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 10:52 Jestem pewna Hamer ojcem dziecka Krawczykowej NIE MOŻE BYĆ on poprostu jest bezpłodny. Z jednym jajkiem nie można produkować plemników. Odpowiedz Link Zgłoś
establishment Re: Hamer ojcem dziecka Krawczykowej? 10.12.06, 13:42 miej odwage powiedziec Mu to w oczy tchorzliwy sprzedawczyku. Nie znasz dnia ani godziny jak zostaniesz trafiony. Pewne rzeczy zalatwia sie inaczej szczurku. a innym proponuje zastopowac z tym i podobnymi tematami.Wiecej odwagi: patrzcie sie sobie w oczy i wtedy badzcie twardzi. pozdrawiam. P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zoom Re: Hamer ojcem dziecka Krawczykowej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 19:02 W grudniu jest ciepło komus sie przegrzały zwoje mózgowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BeeSkup Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 01:13 Biskup masz już miesiączkę, bo widzę że cię krew zalewa z zazdrości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hamer Hamer jest gejem???!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 16:22 Hamer jest gejem??? To przecież nic złego tylko mógłby sie ujawnić. nie wstydz się. Nie liczy się płeć tylko uczucie. Ta jego baba to tylko przykrywka. Biedna dzieczyna. Pozdrowienia dla Eweliny ta przynajmniej miał charakter. Hamer miał rogiiiiiiii że.... Teraz juz nie długo bedzie znów je miał.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:16 to jego pierwsza praca, a jak bardzo stara się zniszczyć jak najwięcej ludzi... Słynie z tego w OR że jest bardzo mściwy. Nikt nie chce mieć z nim nic do czynienia. Od samego początku starał się donosić na współpracowników. Poprzedni dyrektorzy nie lubili donosicieli i dopiero za kadencji pani Jakubowskiej mógł rozwinąć skrzydła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boseq Re: don Alfonso ŚOR ARiMR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 18:16 To kol. Biskup nie jest juz członkiem?? Brawo, wykazał się refleksem klawisza z Piasków-jesli wiesz o czym ja mówie.... :). pozdro Hamer. Odpowiedz Link Zgłoś