Dodaj do ulubionych

Głos spod kołpaka napuszenia

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 08:04
Cóż za pean na cześć pana prezydenta! I oczywiście nie mogło zabraknąć
nazwiska wielce szanownego posła! W końcu Gazeta dała miejsce Panu
Prezesowie, żeby się mógł tym obydwu odwdzieczyć!
Oczywiście nie odmawiam dobrej woli panu Knapowi - martwi się o miasto.
Pozwoli Pan ze bedę polemizować...
Walałbym, żeby Kielce były znane w swiecie z najlepszych dróg i chodnikow w
Polsce a nie z pomnika 11 września czy innego. I jeszcze troche pozytku to by
dało...
Albo znane w świecie i w Polce z najpiekniejszego Rynku, który sciagał by
turystów zostawiających kase naszym lokalnym małym biznesom...
Czy pomnik spowoduje rozwój Kielc? Śmiem wątpić.
A jak mówi Pan o napuszeniu, to niech Pan spojrzy w lustro, z Opola a taki
ważniak napuszony, wywyższający się swoją rzekoma mądrością i unikalnością...
Tak pamiętam Pana jeszcze z czasów szefowania Gazecie.
Może sie Pan zmienił...może Pana przytepili w tym Lublinie, aaa jeśli tak, to
sorry - daje Panu prawo mówić o nas napuszeni...
Obserwuj wątek
    • Gość: czytelnik Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 18:17
      świetny tekst panie Knap!

      ależ wyborcza miała kiedyś naczelnego - że oni pozwolili panu odejść...
    • Gość: Obserwator Pomnik Knapa dla Wojtusia ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:11
      Panie Knap, szykuj pan pomnik dla ukachanego przez pana prezydenta, jako tego,
      ktory pana zdaniem cos w Kielcach zrobil !A po prawdzie, nic nie uczynił
      dobrego !Wykorzystał forsę unijną nie na to, na co należało w tych zaniedbanym
      mieście, na miejsca pracy, na drogi,ulice i porządek, budownictwo mieszkaniowe,
      otoczenie biznesu i targów,a więc poprawe standardu zycia mieszkańćów. A
      poszsedł na łatwizne i szalbierstwo - zabawił sie w robienie blichtru,
      świecidełek, pseudo atrakcji, z ktorych nic dla Kielc nie wynika ! Ani
      spaprany stadion czy idiotyczna hala sportowa, muzea, które nie przyciagają
      ludzi, marmury i kanciasta kostka nieszcząca obuwie i stopy pięknych pań,wraz z
      lasem lamp, na których któs zrobił dobry interes,to ma byc dorobek
      p.Wojciecha ? Co pan powie na to,że wszystkie inweetycje były preszacowane,
      bardzo drogie, stadion zamiast 25 kosztował 55 mln. , były tez chybione jak
      drogi, ulice a także np.Jesionowa, na której tylko po znajomości zrobiono ekran
      akustyczny dla budynkiu, oddalonego od ulicy 40 metrow , za drzewami !!!Za to
      tez ma p. Wojciech powędrować na pomnik ?A sprawy watpliwe, żeby nie mówic
      gorzej, jak Słichowice, działka nad zalewem i inwestycja na niej, oratoria,
      wydatki na promocje która taką nie była, despotyzm i wiara w nieomylnośc
      pomysłow tego pana, ktorego pan chce czcić za dokonania , budownictwo bardzo
      drogie, ulice doższe niż w stolicy,wygłupy z ruchem drogowym, zamykanie ulic,
      parkingi pietrowe, projekt zamknięcia centrum, to co, nie wymysły chorej
      wyobraźni ?
      • Gość: bher Re: Pomnik Knapa dla Wojtusia ! IP: 83.28.193.* 21.02.07, 23:06
        Masz chłopie 100% racji !!!
        • Gość: DO ROBOTY Re: Pomnik Knapa dla Wojtusia ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:25
          TEN LUDEK UTYSKUJACY LABIDZACY, JAK ZLE JAK NIEDOBRZE... TYLE POTRAFI! POKAZ CO
          POTRAFISZ... WYJMIJ RACZETA Z KIESZONKI BO TO JEST TA ZASCIANKOWOSC. RECE OPADAJA!!!
    • Gość: smurfetka Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: 82.139.11.* 21.02.07, 19:45
      Na zasadzie domniemania, mniemam, że knap o kielcach wie tyle ile mu w ratuszu
      powiedzieli.
      • Gość: duszyczka Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: *.135.219.81.static.kielce.msk.pl 21.02.07, 22:08
        "W ten sposób polska dusza, miast pójść drogą wielkiej twórczości i czynu,
        powiązanych z głębokim namysłem,wpadła w koleinę..." Przegląd Polityczny
        Nr19/06
    • Gość: Tomek Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 12:14
      Radio Kielce ma kolejnego Prezesa i znowu niewypał !Taki znawca ,że hej ! Ja
      KNAP wiem najlepiej co Kielcam potrzeba !Ja światowiec (bo mieszkał w paru
      miastach o-polskich ) mam receptę na rozwój ,na aktywność mieszkańców ,na
      uczynienie z Kielc małego Krakowa ? panie Knap zajrzyj Pan najpierw na swoje
      radiowe podwórko !
      Nic Pan nie zrobił aby to regionalne radio publiczne chciało się słuchać
      .Faworyzuje Pan miernoty dzienikarskie ,nie ma Pan koncepcji na dobre ,publiczne
      radio regionalne,radio bliskie sprawom ,które interesują zwykłych ludzi,radio
      ,które nie boi się trudnych spraw,które patrzy władzom samorządowym na niezawsze
      czyste Łapy.Pan się boi prawdy,cenzuruje Pan komentarze internetowej strony
      R-Kielce,nota bene stony beznadziejnie zaprojektowanej !!
      Panie Knap nie podlizuj się Pan władzy i PiS-owi -realizuj Pan misję Polskiego
      Radia Regionalnego zgodnie ze sztuką i etyką tego medium i to wystarczy !Bez
      napuszania i blagi !
    • Gość: moherowy@vp.pl Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 14:26
      Panu redaktorowi proponuję iść do apteki, bo zapas wazeliny się kończy.
      • Gość: zorientowana Re: Głos spod kołpaka napuszenia IP: *.135.219.81.static.kielce.msk.pl 23.02.07, 15:37
        Wazelina ? To jak ktoś kiedyś napisał na forum WP -lek na całe zło. Niektórzy
        mają zawsze kilka słoiczków pod ręką i ..nawet z nia śpią.
        • Gość: porazpierwszy Re: Głos kołpaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 17:38
          Panie Wazeliniarzu, autorze Głosu kołpaka.

          Jesteś Pan niczym ów pijaczek w tekście A.J, który poczuł nagłą potrzebę
          wypróżnienia się w miejscu, w którym przebywa.
          Wypróżnił pan, panie Knap całą swoją małość i ubezwłasnowolnienie od innych.
          Niestety mam dla pana bardzą złą wiadomość - za trzy lata nie będzie pan już
          ubezwłasnowolniony bowiem pana w tym miejscu, gdzie pan jest i co pan robi, tj.
          w PR Kielce, będąc prezesem - JUŻ NIE BĘDZIĘ - NIE BęDZIE PAN PASOWAł DO WIZJI.
          Koniec jest już bliski - czasy w GW się skończyły, czas w PR Kielce szybko mija,
          czas w TVP nigdy dla pana się nie zacznie. Panie Knap - pozostanie panu
          redagowanie jednostronicowych wieści z KCK powielanych na ksero w sekretariacie
          pani dyrektor i z dopłatą rozdawanych w pobliskiej knajpie z bilardem.
          • Gość: lezi Re: Głos kołpaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.08, 22:39
            Ale świat się zmienia.

            I pomyślec, że knap kierował kielecką wyborczą
            • Gość: hehe Re: Głos kołpaka IP: *.mobile.playmobile.pl 07.12.08, 22:53
              Gościu chyba już czuje że go wywalą z roboty i szuka miękkiego
              lądowania.Pwnie w UM.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka