Gość: romek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.02.07, 08:04
Cóż za pean na cześć pana prezydenta! I oczywiście nie mogło zabraknąć
nazwiska wielce szanownego posła! W końcu Gazeta dała miejsce Panu
Prezesowie, żeby się mógł tym obydwu odwdzieczyć!
Oczywiście nie odmawiam dobrej woli panu Knapowi - martwi się o miasto.
Pozwoli Pan ze bedę polemizować...
Walałbym, żeby Kielce były znane w swiecie z najlepszych dróg i chodnikow w
Polsce a nie z pomnika 11 września czy innego. I jeszcze troche pozytku to by
dało...
Albo znane w świecie i w Polce z najpiekniejszego Rynku, który sciagał by
turystów zostawiających kase naszym lokalnym małym biznesom...
Czy pomnik spowoduje rozwój Kielc? Śmiem wątpić.
A jak mówi Pan o napuszeniu, to niech Pan spojrzy w lustro, z Opola a taki
ważniak napuszony, wywyższający się swoją rzekoma mądrością i unikalnością...
Tak pamiętam Pana jeszcze z czasów szefowania Gazecie.
Może sie Pan zmienił...może Pana przytepili w tym Lublinie, aaa jeśli tak, to
sorry - daje Panu prawo mówić o nas napuszeni...