maka777 29.05.07, 15:21 Czy miał ktoś może styczność z tą firmą? Jakie są w niej warunki i atmosfera pracy? No i oczywiście kasa? Chodzi mi o pracę biurową. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj