IP: *.dip.t-dialin.net 06.12.01, 19:41
Wszystkigo nojlepszego, mocka prezyntoow pod kristbaumym życzoom Woom
forumowicze ze Katowic ::::::::-))))))))

www.borer-cartoon.ch/Galerie%203/Nikolaus.GIF
www.handarbeiten.de/weihnachten/baum.gif
www.serve.com/shea/germusa/nikolaus.jpg
www.madblast.com/flash_shows/elves.cfm
Obserwuj wątek
    • Gość: aussie Re: NIKOLAUS IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 06.12.01, 20:33

      dzieki kochani forumowicze z Katowic za przypomnienie jak wyglada i kto to jest
      Mikolaj:))))))
      bo juz powoli zaczynalam zapominac o jego istnieniu:)))))
      pozdrowionka
      • dm_ Re: NIKOLAUS 06.12.01, 20:47
        och, katowice, co za wspanily 'prezent' dla kielc":)))))))))))))))))
        dzieki stokrotne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka