Dodaj do ulubionych

Kierowcy PKS - PALACZE

IP: *.polkomtel.com.pl 12.12.01, 12:08
Czesc!!

Ostatnio coraz bardziej doskwiera mi problem palacych papierochy w autobusach
kierowcow. Czy macie jakies pomysly jak temu procederowi zaradzic? Prosby i
upomnienia zaczynaja mnie powoli meczyc, bo nic nie daja...

Pozdrawiam!!
Marjusz..
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafi Re: Kierowcy PKS - PALACZE IP: *.radiopogoda.pl 12.12.01, 15:26
      Ostatnio byłem dwa razy w Kielcach. Jechałem z Wawy PKSem. Mam wrażenie, że oni robią to na
      złość pasażerom. Ja nie prosiłem, bo wiem, że pokłóciłbym się z nimi.

      Do tego palenia dołączyło jeszcze inne zjawisko: wietrzenie. Wieczór, minus dziesięć, a tu koleś z
      fajką drzwi otwiera na postoju!!! Na całę dziesięć minut.

      W PKP jest podobnie. Tylko tam poza tym, że możesz zamarznąć, masz również możliwość ugotować
      się.
    • kex Re: Kierowcy PKS - PALACZE 12.12.01, 16:08
      Gość portalu: Marjusz napisał(a):

      > Ostatnio coraz bardziej doskwiera mi problem palacych papierochy w autobusach
      > kierowcow. Czy macie jakies pomysly jak temu procederowi zaradzic?

      O i ja to pamiętam.
      Jakiś czas temu bardzo dużo podróżowałem autobusami po naszym województwie i
      przyznaje - właśnie z powodu tych śmierdzących papierosów (szczególnie zimą)
      często robiło mi się niedobrze!!!
      Jeśli dobrze sobie przypominam, pisała już o tym problemie GW Kielce, chyba było
      to w listopadzie - można o takim fakcie (że kierowca pali papierochy podczas
      podróży) zgłosić do dyspozytora ruchu, który już sobie odpowiednio porozmawia z
      takim panem kierowcą.

      kex

      kex
      • Gość: Yahagi Re: Kierowcy PKS - PALACZE IP: *.kielce.tpsa.pl 12.12.01, 16:17
        ... wyrazy współczucia; jakoś ostatnio nie mam okazji jeździć autobusam, ale
        gryby tak było tez bym się bardzo tym faktem denerwował.

        W pełni Cię Marjusz rozumiem...
        • Gość: Marjusz Re: Kierowcy PKS - PALACZE IP: *.polkomtel.com.pl 12.12.01, 17:59
          :)) Dzieki Jogi!!

          Jutro chyba zrobie tam "awanturke"..

          PS Ty juz w pracy??

          Marjusz..
    • qfajka Re: Kierowcy PKS - PALACZE 19.12.01, 17:46
      A mnie tam nie przeszkadza. Nawet czasem ognia dadzą jak człek w potrzebie ...
      Niektórzy to nawet mili. To też w sumie ciężki kawałek chleba. Praca niby
      siedząca ale zawsze...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka