Gość: Marjusz
IP: *.polkomtel.com.pl
12.12.01, 12:08
Czesc!!
Ostatnio coraz bardziej doskwiera mi problem palacych papierochy w autobusach
kierowcow. Czy macie jakies pomysly jak temu procederowi zaradzic? Prosby i
upomnienia zaczynaja mnie powoli meczyc, bo nic nie daja...
Pozdrawiam!!
Marjusz..