Dodaj do ulubionych

PiS broni żony obrażonej

26.02.08, 07:56
Muszę stwierdzić, że jest to duża niezręczność partyjna:). Z drugiej strony,
nie jest prawdą, że kurator był świetnie do swojego stanowiska przygotowany, a
jego zastępczyni podejmowała tylko błędne decyzje. Pan Skibiński był zagubiony
jak dziecko we mgle (często sprawiał wrażenie "ciotki Helki w Czechach") i to,
że kuratorium w ogóle jakoś funkcjonowało w gąszczu przepisów, było
niewątpliwą zasługą pani Mirowskiej. Teraz pan Skibiński pewnie się dogadał z
PO i już wie, że zostanie np. dyrektorem szkoły lub kimś "na stanowisku". Bo
przecież nie wróci do uczenia zawodu w jakiejś podrzędnej szkole (bez obrazy,
ale można to oceniać jako poważną degradację). Dlatego kurator musiał zwolnić
panią Mirowską z tzw. zaskoczenia:). Coś za coś. W tym świecie tylko takie
wymiany funkcjonują. I nie ma przypadków.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaś Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 08:54
      A jakie to sukcesy osiągnął pan kurator? Ja pracuję w szkole 30
      lat - na stanowisku kierowniczym 20 lat i takiego bałaganu w
      kuratorium jak za tego pana to nigdy nie było. A teraz jak czytam
      wypowiedzi tego pana o jego następcach to tak sobie myslę - to jest
      klasa pisuarów jak muszą opuścić stołki. Żenada - no ale ten
      chłopina uczył jak piłować pilnikiem i PIS zrobił go kuratorem to
      cóż się dziwić i oceniać jego klasę.
      • Gość: Belfer Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 10:13
        Wysoką klasę pokazał tutaj pan Mirowski. A swoją drogą dożyliśmy
        ciekawych czasów , kiedy to hurtownicy śledzi mieszają w oświacie.
        • Gość: misiek Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 10:23
          A nauczyciele zawodu i wuefiści są odpowiedzialni za całą oświatę w regionie...
          • Gość: oko Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 11:16


            Odpowiadasz na:
            Gość portalu: misiek napisał(a):

            > A nauczyciele zawodu i wuefiści są odpowiedzialni za całą oświatę
            w regionie...
            Chce się ich uczynić odpowiedzialnymi za brak jednoznacznego,jasnego
            stanowiska KENu !
    • Gość: ewa ciepły stołek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 09:03
      W Starachowicach już czeka na ciepły stołek.
      Szkoda starachowickiej oświaty.
      • Gość: na-lka Re: Gdzie sprawiedliwosc?. IP: *.klc.vectranet.pl 26.02.08, 12:29
        Sposob odwolania Wicekurator zle swiadczy rowniez
        o Pani Wojewodzie.
        • Gość: niestety Re: Gdzie sprawiedliwosc?. IP: 77.223.220.* 05.03.08, 17:55
          Nie zauważyłam,aby w Kielcach było jakieś prawo dla szaraków a
          sprawiedliwość ..to już ...gruba przesada.
    • Gość: CEZAR PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:23
      Panie Skibinski zalosne jest to chwalenie sie osiagnieciami ktorych
      pan nie mial.Trzeba szybko wracac do nauki pilowania bo i tam moze
      pan nie zdazyc.Takich fachowcow posiada PiS i moze wsadzi go teraz
      na dyrektora szpitala w Starachowicach
    • Gość: rodzic PiS broni żony obrażonej IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.08, 20:46
      Niewątpliwym pana sukcesem było zlikwidowanie świetnej szkoły w Kielcach " 16 ".
      Moje dziecko biega teraz do szkoły kilometr, a przedtem miało 10 metrów, że o
      pogorszeniu mu warunków i poziomu nauki , opieki nie wspomnę! Może poza
      grzecznościowymi listami za współpracę np z ZHP, z MZPPP wymieniłby pan jakieś
      konkrety. Może znów zgodę na likwidacje szkół, tym razem w tzw terenie..' Wstyd
      się panu przyznać, ale niczego dobrego dla oświaty pan nie zrobił, ale przecież
      nie to było pana celem
      • Gość: kim Re: PiS broni żony obrażonej IP: 193.59.255.* 26.02.08, 22:34
        moim zdaniem powinni kazdemu dziecku zapewnic nauke w domu zeby
        sobie przypadkiem nog nie urobilo idac kilometr do szkoly...
    • Gość: mała PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:09
      To P. Mirowska wydała decyzję o likwidacji 16. Zresztą było to
      podyktowane zależnościami rodzinno partyjnymi, a kurator w szpitalu
      przebuwał. Tej Pani warto bardzo podziękować,ze ludzie przez nią
      płakali. Ale to już chyba Pan Bóg zrobi.
      • Gość: melomanka Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 09:04
        16 została przeniesiona, a nie zlikwidowana. Szanowni rodzice! A gdyby to Wasze
        dziecko chodziło do szkoły muzycznej i uczyło się w obecnych warunkach? Ta
        młodzież też zasługuje na naukę w lepszym lokalu.
        • Gość: ala Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.klc.vectranet.pl 27.02.08, 09:50
          Oczywiście masz rację - ale nie robi się takich rzeczy kosztem innych.
          I nie udaje się, że "nie wiadomo co tam będzie" jak kilka miesięcy
          wcześniej wszyscy w CK wiedzą co ma być.
        • Gość: miła Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.08, 21:51
          Przeniesiona została "13", bo nadal jest ,lecz w innym miejscu, a "16"
          została zlikwidowana, gdyż jako placówka już nie istnieje.
          • Gość: melomanka Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 08:39
            Sorry za nieścisłość
    • Gość: rewolucjonista Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:36

      dzienikarze wyborczej szukaja sensacji
    • Gość: rewolucjionista PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:37
      dzienikarze wyborczej szukaja sensacji
    • Gość: kielczanin PiS broni żony obrażonej IP: *.netcity.pl 27.02.08, 23:42
      Jak niewiele czasu potrzeba zeby zapomnieć co powyższy duet zrobił z dyrektorem
      ZSE.im O.Langego w Kielcach. Teraz az przyjemnie popatrzec jak Pisuary biora sie
      za łby. Może cos wiecej dowiemy sie komu tak naprawde zależało na tym
      stanowisku, zeby pozbawić funkcji osobę, która bardzo dobrze zarzadzała
      placówka. Czas prawdy chyba nadszedł.
      • Gość: Mohair Re: PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 08:54
        Za te dokonania diabły już im w piekle grzeją smołę!
    • Gość: komisja PiS broni żony obrażonej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.08, 17:34
      Wycieczki patriotyczne.." ograniczono do miejsc związanych z historią z lat
      1945-1990, wbrew wskazówkom Ministerstwa Edukacji Narodowej." Jako członek
      komisji opracowującej regulamin proszę o znalezienie owych wskazówek
      zabraniających dowolności. Pani Redaktor,chyba informator się "pomylił". I
      jeszcze jedno, czy Pani Redaktor zapytała osoby opracowujące regulamin, dlaczego
      tak miało być?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka