Dodaj do ulubionych

Vivat Akademia!

12.09.03, 15:29
Nareszcie coś sie dzieje. Od nowego roku Wydział Zarzadzania i Politologii
Akademii Świetokrzyskiej otzryma prawa doktoryzowania. Skoncza sie kłopoty z
filia w Staszowie i opluwanie Wydziału na Forum i w mediach. A za rok, dwa
uniwersytet. Bez Bydgoszczy.
Obserwuj wątek
    • Gość: noone Re: Vivat Akademia! IP: 2.5.STABLE* / 213.199.198.* 12.09.03, 22:16
      Tragedia, tragedia po prostu!!!!!
      • Gość: deus Re: Vivat Akademia! IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 22:49
        Cos mi sie zdaje ze to treckkk napisal a nie noone...
        Cos ten Gdansk-Rumia podpada...
        deus
        • Gość: treckkk vel noone Re: Vivat Akademia! IP: 2.5.STABLE* / 213.199.198.* 12.09.03, 23:10
          Chybiłeś. Nie gdańsk!!!!! Heheheheheh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka