murkaa
12.09.03, 15:29
Nareszcie coś sie dzieje. Od nowego roku Wydział Zarzadzania i Politologii
Akademii Świetokrzyskiej otzryma prawa doktoryzowania. Skoncza sie kłopoty z
filia w Staszowie i opluwanie Wydziału na Forum i w mediach. A za rok, dwa
uniwersytet. Bez Bydgoszczy.