rubens23 20.11.03, 19:20 Mam pytanie widze na forum wiele wypowiedzi dotyczacych lubawskiego najczesciej nie przedstawiaja jego prezydentury Z dobrej strony.powiedzcie mi o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest taki zły. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mieszkaniec Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 20.11.03, 19:32 rubens23 napisał: >... powiedzcie mi o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest taki zły.. Zajrzyj do wątku "Pan Prezydent wzywa" założył go BBB. Tam sporo tego jest. Po co się powtarzać. A od siebie dodam "serdeczne" życzenia powrotu do zdrowia dla Pana Prezydenta bo się biedactwo podobno na zapalenie płuc rozchorowało:) Pozdrawiam:D Odpowiedz Link Zgłoś
okurwa Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 20.11.03, 20:24 Wszystko , dzisiaj przetarg gdzie wygrywa oferent nizsza ceną. niech sie łaczy geniusz łysogór z geniuszem karpat oq Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 21:18 A ja nic nie mam do Lubawskiego. Jestem bezstronny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aksjmat Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 21:38 Niech mi specjaliści udowodnią, że postawione warunki przez Francuzów przekraczają 6 milionów złotych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot kto sze żna ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 21:44 > A ja nic nie mam do Lubawskiego. Jestem bezstronny kto sze żna na wsztawianiu szczek ? szczena mi wyszkoczyła ż żawiaszóf ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KurnaOlek Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 23:49 Jakub, ty sobie nie żartuj, bo jak Prezydent przeczyta, to jego następnym pomysłem będzie przyłączenie Sandomierza do Kielc i stworzenie Dwójmiasta. Hej. Odpowiedz Link Zgłoś
okurwa Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 22.11.03, 00:04 sam se zostan prezydentem, to nie takie trudne , tylko kilka lat roboty - głownie spotkania, napoje, deklaracje a potem jeden dobry strzal - DOBRY! [ kasowo i bezpieczny, czyli doskonale przykryty ] a potem nie musisz walczyc na rynku jako szef i/lub wlasciciel firmy. potem chodzisz sobie z godnosciom i wyglaszasz 'prawdy' , przy okazji tez mozna dorobic. przyjmuje chetnych na szkolenia : poczatek 1 godziny: 1000,- zl, kazda nastepna rozpoczeta 900,- zl, nie gwarantuje wywiazania sie osób obiecujacych dotacje z finansowania; podpowiadam zrodla zarobkow po osiagnieciu stanowiska za darmo; za oplata manipulacyjna + 15% od " uzysków" zapewniam 99,9 % bezpiezpiczeństwa srodkow i tajemnicy beneficjenta plus ochrone przed utrata. to tylko kwestia 20 lat studiow i praktyki dla kazdego z zasadami i srodkami, potrzebna tez wyobraznia i sam wiesz jak to zrobic o qq Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielczanin Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.wod-kiel.com.pl 03.12.03, 11:40 Brawo! Brawo! Niech nam żyje Prezydent Lubawski. Za trzy lata na koniec tej NIESZCZĘSNEJ KADENCJI winien on otrzymać MADAL ZA ZASŁUGI DLA SLD Odpowiedz Link Zgłoś
darek_esz Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 03.12.03, 11:57 rubens23 napisał: > Mam pytanie widze na forum wiele wypowiedzi dotyczacych lubawskiego > najczesciej nie przedstawiaja jego prezydentury Z dobrej strony.powiedzcie mi > o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest taki zły. Moim skromnym zdaniem to prawy człowiek, tylko za mało stanowczy i to obraca się przeciwko niemu. Panie prezydenice, trzymam za pana kciuki Odpowiedz Link Zgłoś