Dodaj do ulubionych

CO MACIE DO LUBAWSKIEGO

20.11.03, 19:20
Mam pytanie widze na forum wiele wypowiedzi dotyczacych lubawskiego
najczesciej nie przedstawiaja jego prezydentury Z dobrej strony.powiedzcie mi
o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest taki zły.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mieszkaniec Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 20.11.03, 19:32
      rubens23 napisał:
      >... powiedzcie mi o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest
      taki zły..

      Zajrzyj do wątku "Pan Prezydent wzywa" założył go BBB. Tam sporo tego jest.
      Po co się powtarzać.

      A od siebie dodam "serdeczne" życzenia powrotu do zdrowia dla Pana Prezydenta bo
      się biedactwo podobno na zapalenie płuc rozchorowało:)

      Pozdrawiam:D
    • okurwa Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 20.11.03, 20:24
      Wszystko ,
      dzisiaj przetarg gdzie wygrywa oferent nizsza ceną.
      niech sie łaczy geniusz łysogór z geniuszem karpat
      oq
    • Gość: Jakub Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 21:18
      A ja nic nie mam do Lubawskiego. Jestem bezstronny.
      • Gość: Aksjmat Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 21:38
        Niech mi specjaliści udowodnią, że postawione warunki przez Francuzów
        przekraczają 6 milionów złotych.
      • Gość: behemot kto sze żna ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 21:44
        > A ja nic nie mam do Lubawskiego. Jestem bezstronny

        kto sze żna na wsztawianiu szczek ? szczena mi wyszkoczyła ż żawiaszóf !
      • Gość: KurnaOlek Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 23:49
        Jakub, ty sobie nie żartuj, bo jak Prezydent przeczyta, to jego następnym
        pomysłem będzie przyłączenie Sandomierza do Kielc i stworzenie Dwójmiasta.

        Hej.
    • okurwa Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 22.11.03, 00:04
      sam se zostan prezydentem, to nie takie trudne , tylko kilka lat roboty -
      głownie spotkania, napoje, deklaracje

      a potem jeden dobry strzal - DOBRY! [ kasowo i bezpieczny, czyli doskonale
      przykryty ]

      a potem nie musisz walczyc na rynku jako szef i/lub wlasciciel firmy.

      potem chodzisz sobie z godnosciom i wyglaszasz 'prawdy' , przy okazji tez mozna
      dorobic.

      przyjmuje chetnych na szkolenia :

      poczatek 1 godziny: 1000,- zl, kazda nastepna rozpoczeta 900,- zl,
      nie gwarantuje wywiazania sie osób obiecujacych dotacje z finansowania;
      podpowiadam zrodla zarobkow po osiagnieciu stanowiska za darmo;

      za oplata manipulacyjna + 15% od " uzysków" zapewniam 99,9 % bezpiezpiczeństwa
      srodkow i tajemnicy beneficjenta plus ochrone przed utrata.

      to tylko kwestia 20 lat studiow i praktyki dla kazdego
      z zasadami i srodkami, potrzebna tez wyobraznia i sam wiesz jak to zrobic

      o qq
    • Gość: kielczanin Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO IP: *.wod-kiel.com.pl 03.12.03, 11:40
      Brawo! Brawo! Niech nam żyje Prezydent Lubawski.
      Za trzy lata na koniec tej NIESZCZĘSNEJ KADENCJI winien on otrzymać MADAL ZA
      ZASŁUGI DLA SLD
    • darek_esz Re: CO MACIE DO LUBAWSKIEGO 03.12.03, 11:57
      rubens23 napisał:

      > Mam pytanie widze na forum wiele wypowiedzi dotyczacych lubawskiego
      > najczesciej nie przedstawiaja jego prezydentury Z dobrej strony.powiedzcie mi
      > o co wam chodzi dajcie jakes przykłady bo według mnie niejest taki zły.

      Moim skromnym zdaniem to prawy człowiek, tylko za mało stanowczy i to obraca
      się przeciwko niemu. Panie prezydenice, trzymam za pana kciuki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka