Dodaj do ulubionych

prywatne przedszkole

09.08.06, 21:05
słyszałam o nowym przedszkolu MERIDIAN na Demokratycznej. Czy ktoś zapisał
tam swoje dziecko.Może ktoś podpowie mi inne prywatne przedszkole.
Byle nie na Rodakowskiego - ściągają pieniądze a poziom zerowy.
Obserwuj wątek
      • marta.28 Re: prywatne przedszkole 15.08.06, 22:33
        Hej a dlaczego go nie przyjęli?
        Może za późno go zapisałaś.
        Według mnie cena 16.000 rocznie za przedszkole to przesada.
        A może np przedszkole u Sióstr Bernardynek na Rudzkiej chyba 51-55(Ruda Pabianicka)
      • cleris Re: prywatne przedszkole 16.08.06, 09:40
        my tez od sierpnia chodzimy do przedszkola lingwistycznego, jak dotąd same
        plusy, asymilacja przebiegla bezproblemowo, dziecko idzie tam z usmiechem, nie
        było płaczu, a to jest pierwszy kontakt z przedszkolem, sądzę, że to najlepszy
        wybor, poza tym mam stamtąd blisko do pracy i domu, wszystko na miejscu...
      • aniax7 Re: prywatne przedszkole 21.08.06, 09:04

Kornelówka. Przedszkole

0 42 616 03 20
        Słyszałam od znajomej, której dziecko chodziło, ze super.
        Syn chodzi do szkoły "Kornelówka" i jestem bardzo miło zaskoczonasmile mimo
        wcześniejszego sceptycyzmu do szkół prywatnych.pozdr
        • forumadegie Re: prywatne przedszkole 21.08.06, 09:36
          tam planuje dać lidkę do szkoły, na razie ma 4 lata więc jeszcze czas ale jak
          możesz to napisz na priv czy tu coś o tej podstawówce, jakie panie, jak wyglada
          organzacja, opłaty, ajęcia, itp
          • dollores1 do: forumadegie i cleris 21.08.06, 21:28
            Ja również planuję posłać moją córkę do Przedszkola Lingwistycznego
            (prawdopodobnie jeszcze w tym roku).
            Czy możecie napisac nieco więcej o tym przedszkolu - z czego jesteście
            zadowolone a co wam nieodpowiada.
            Bedę wdzięczna smile
            • forumadegie Re: do: forumadegie i cleris 21.08.06, 22:20
              chodziy dopeiro od sierpnia 9wczesniejyłysmy w panstwowym) i na razie niewiele
              można powiedzieć bo nie sa to jakieś zajecia typu angielski itd tylko wszystkie
              dzieci razem i bawią się, na plus to, ze 5 razy dziennie żarełko a nie trzy,
              mniejszep orcje ale cześciej co akurat moją lidkęcieszy, to, że nie musi mój maż
              jej daleko dowozić co kończyło sie wstawaniem o 7 i biegiem żeby być za 20 ósma,
              tutaj mozesz dizecko przyprowadzic o której chcesz i o ktróej chcesz odebrać
              (zerówka musi być na miesjscu do 10, mam blisko do domu, małe grupy (w
              średniakach na razie koło 12), dwie panie zmieniające sie jedna do południa
              druga po, w każdym razie zawsze jakaś wychowawczyni jest jak się przychodzi i
              można sie czegoś o dziecku dowiedziec, przytulnie, kolorowo, ładne zabawki,
              panie wymyslają dużo różnorodnych zabaw, z zajec dodatkowych (wliczone w czesne
              jest: niemiecki dwa razy w tyg i angielski cdziennie)jest plastyka, rytmika,
              korekcyjna (czyli to co w panstwówce w sumie), basen (na nowej gdyni), yoga. nie
              zapisałam jej tam ze wzgledu na te zajecia ale głównie przez zrazenie sie
              poprzednim przedskzolem i paniami i ich metodami wychowawczymi pt karac
              wszystkich po równo bez wzgledu czy ten ktoś zrobił źle i zero współpracy z
              rodziami, Tutaj na razie uśmiechy i miło, jedyny zgrzyt jak jedno dzieckobije
              ine i panie nie bardzo wiedziały jak zaregowac bo rodzice podobno nie zycza
              sobie zeby ich dziecko karać w jakikolwiek sposób, ale po d;ugiej gadce z
              dyrektorką obiecała że popracuja nad tym, zobacyzmy, bardzo miłe
              wycchowawczynie, codzienne spacery, brak własnego placu zabwa, chodzana
              osiedlowe ale grupki sa na tyle małe ze panie pilnują póki co wink. w starym
              przedskzolu był plac zabaw ale nie wychodzili na niego bo zabawki były popsute.
              Lidka zaaklatyzowała sie syzbciutko i od wejścia, Monawejsc z dzieckiem, można
              przyprowadzić dzieci 2 letnie, nawet ze smoczkiem i w pampersach, Pani kucarka
              bardzo miła, stanowi tez taką pomoc dla wychowawczyń i nieraz siedzi w sali i
              dzieciom coś rysuje czesze je (zwróciłam uwage żeby cesały moim grzebieniem a
              nie wspólnym), Ogólnie na razie jest dobrze, tfu tfu żeby nie zapeszyć, mysle że
              cleris doda cos od siebie w oppowiesci, głównie o młodszych dzieciach
                • cleris Re: do: forumadegie i cleris 22.08.06, 10:10
                  co do maluszkow, to przez pierwsze 3 miesiace są codzienne zajecia z j.
                  angielskiego, na tyle, na ile dzieci pozwola i bedą wyrażały chęć współpracy,
                  jest to okres oswajania sie z nowa rzeczywistością i poniekąd obowiązkiem
                  przedszkolnym, stąd w tym okresie takie lekcje angielskiego moga trwać krócej,
                  przez te 3 mies. oplata za przedszkole w grupie najmlodszej jest pomniejszona o
                  koszt jezyka, panie w gr. najmlodzszej są świetne, z najbliższych atrakcji dla
                  dzieci to bedą m.in. witanie jesieni, mikolajki, wigilia itd. zobaczymy jak to
                  będzie wygladac w ciagu roku... pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka