07.01.04, 12:40
Czy ktoś się orientuje w której przychodni w Krakowie można dziecku zbadać
kał?
Obserwuj wątek
    • ppjw Re: 3-latek 07.01.04, 12:42
      chodzi o badanie do przedszkola?
      Ja robiłam badanie w przychodni w Nowej Hucie na os. Piastów.
      pozdrawiam, Paulina
    • monad2 Re: 3-latek 14.01.04, 18:22
      Ale co konkretnie chcesz zbadać? Bo szereg rzeczy bada się w kale Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka