lala2000 07.01.04, 12:40 Czy ktoś się orientuje w której przychodni w Krakowie można dziecku zbadać kał? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ppjw Re: 3-latek 07.01.04, 12:42 chodzi o badanie do przedszkola? Ja robiłam badanie w przychodni w Nowej Hucie na os. Piastów. pozdrawiam, Paulina Odpowiedz Link Zgłoś
monad2 Re: 3-latek 14.01.04, 18:22 Ale co konkretnie chcesz zbadać? Bo szereg rzeczy bada się w kale Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś