kas2 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 08:19 ojej ucieklo gdzie chodzicie aby sie uklulturalnic z dzieciakami chodzi mi o kawe deser moze jakies amam wiem ze penie mc donalds ale pozaty ja szukam i szukam nie ma u nas fajnej knajpki z mozliwoscia posiedzenia dluzej niz15min bo dzieciaki sie nudza ludzie krzywo patrza do sfinxa nas nie wposcili bo wózek paranoja czy skazani jestesmy na mcdonaldsa i wlasny dom aby napic sie kawy napiszcie gdzie wy chodzicie moze kiedys sie spotkamy pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
kapoosta Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 09:49 na Kazimierzu, na Meiselsa jest ogródek Mleczarnia. Super miejsce na kawe z maluchem i raczej nikt sie nie krzywi na widok dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
kas2 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 09:50 czy sa tam jakies atrakcje dla dzieci??? Odpowiedz Link Zgłoś
tyldak Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 11:16 Dziwne ze do Sphinxa Was nie wpuscili, my tam czasem z małą chodzimy i nie robili nam jeszcze kłopotów. Pewnie zależy na kogo się trafi. Ale fakt, że w Krakowie brak takich miejsc A może umówmy się kiedyś na jakieś spotkanie, opanujmy jakąś knajpkę i wtedy my będziemy się mogli krzywo patrzeć na tych co są bez wózków Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
kas2 propozycja 30.06.05, 09:12 no moze ktos jeszcze zna jakies miejsca to wybralibysmysie z dzieciakami pozdrowka Odpowiedz Link Zgłoś
olga06 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 15:12 a czy dzidziuś 3-tygodniowy też wchodzi w rachubę? ) (zaczynam odczuwać brak atrakcji - a od porodu mijają dopiero 3 tygodnie..) pozdr, olga Odpowiedz Link Zgłoś
amb25 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 12:25 tak, ogródek fajny, rzeczywiście. Ale moje po 15 minutach zwiedzania ogródka chciało iść zwiedzać Kazimierz. No i musielismy na zmianę za nim biegac i odciągac od wyjścia na ulicę. Czesto chodzimy do kawiarenki przy Kościele Maricakim, koło fontanny (ostatnio była nieczynna). Tam nic nie jeździ, fontanna zawsze Małego zajmuje ok. 20 minut, potem jest bieganie po placyku. Całe szczęście tam nic nie jeździ. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia1302 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 30.06.05, 14:48 My chodzimy wszędzie gdzie lubimy. Czasem pijemy kawę na zmianę,a Mleczarnia rzeczywiscie fajna. Odpowiedz Link Zgłoś
joln Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 30.06.05, 15:21 witam; nie bylam, ale slyszalam, ze na Gazowej w Brasseri jest mini plac zabaw w ogrodku. Brzmi zachecajaco, trzeba bedzie to sprawdzic Odpowiedz Link Zgłoś
kas2 pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 19:01 hej jeszcze nie bylam uchylcie rąbka tajemnicy co tam jest takiego fajnego Odpowiedz Link Zgłoś
kasia1302 Re: pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 21:15 Jest sporo miejsca dla dzieciaków, spozywa się na zewnątrz. A najfajniejsze: jedna z najlepszych gorących czekolad w mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
anulla1 Re: pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 23:31 Ja polecam dworek Białoprądnicki- zwłaszcza teraz gdy jest ciapło, dzieci sie mogą bawić w parku. Odpowiedz Link Zgłoś
bgoralska Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 11:36 Polecam Park Jordana - duży do spacerów, można napić się dobrego capuccino i zjeść ciastko. Poza tym można wziąść kocyk i trochę poleniuchować na trawce w czasie upałów, a dla maluchów jest plac zabaw i jeżdzące samochody na żetony. Odpowiedz Link Zgłoś
balbinka01 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 03.07.05, 01:22 hej! problem wielki - mamy 13-miesieczna córke i chodzenie z nią do miejsc publicznych to zgroza! Biega, dotyka wszystkiego, zaczepia ludzi itd, itd... Osobiście polecam Oficynę - knajpka jakby połączona z Tribeccą, ale większa, przestronniejsza i w ciagu dnia nawet pustawa i fajny klubowy klimat Gdy Sara była mała, czesto tam chodziłam, bo sporo miejsca, na widok wózków kelnerki uśmiechały się Odpowiedz Link Zgłoś
palka_zapalka Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 05.07.05, 00:51 Park Jordana fajna sprawa, ale tam teraz strasznie tłoczno masa rozwrzystów, rolkowców i te atrakcje - potrzeba mase kasy Wymyślił by ktoś knajpke z placem zabaw Odpowiedz Link Zgłoś