Dodaj do ulubionych

Gdzie na kawe z dziecmi???

29.06.05, 08:17
Obserwuj wątek
    • kas2 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 08:19
      ojej ucieklo gdzie chodzicie aby sie uklulturalnic z dzieciakami chodzi mi o
      kawe deser moze jakies amam wiem ze penie mc donalds ale pozaty ja szukam i
      szukam nie ma u nas fajnej knajpki z mozliwoscia posiedzenia dluzej niz15min bo
      dzieciaki sie nudza ludzie krzywo patrza do sfinxa nas nie wposcili bo wózek
      paranoja czy skazani jestesmy na mcdonaldsa i wlasny dom aby napic sie kawy
      napiszcie gdzie wy chodzicie moze kiedys sie spotkamy pozdrówka
      • kapoosta Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 09:49
        na Kazimierzu, na Meiselsa jest ogródek Mleczarnia. Super miejsce na kawe z
        maluchem i raczej nikt sie nie krzywi na widok dzieci.
        • kas2 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 09:50
          czy sa tam jakies atrakcje dla dzieci???
          • tyldak Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 29.06.05, 11:16
            Dziwne ze do Sphinxa Was nie wpuscili, my tam czasem z małą chodzimy i nie
            robili nam jeszcze kłopotów. Pewnie zależy na kogo się trafi.
            Ale fakt, że w Krakowie brak takich miejscsad
            A może umówmy się kiedyś na jakieś spotkanie, opanujmy jakąś knajpkę i wtedy my
            będziemy się mogli krzywo patrzeć na tych co są bez wózkówwink
            Pozdrawiamy
            • kas2 oki 29.06.05, 11:30
              fajnie by bylo przeczytaj moj post szukam znajomych
            • kas2 propozycja 30.06.05, 09:12
              no moze ktos jeszcze zna jakies miejsca to wybralibysmysie z dzieciakami
              pozdrowka
            • olga06 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 15:12
              a czy dzidziuś 3-tygodniowy też wchodzi w rachubę? smile) (zaczynam odczuwać brak
              atrakcji - a od porodu mijają dopiero 3 tygodnie..)

              pozdr,
              olga
        • amb25 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 12:25
          tak, ogródek fajny, rzeczywiście. Ale moje po 15 minutach zwiedzania ogródka
          chciało iść zwiedzać Kazimierz. No i musielismy na zmianę za nim biegac i
          odciągac od wyjścia na ulicę.
          Czesto chodzimy do kawiarenki przy Kościele Maricakim, koło fontanny (ostatnio
          była nieczynna). Tam nic nie jeździ, fontanna zawsze Małego zajmuje ok. 20
          minut, potem jest bieganie po placyku. Całe szczęście tam nic nie jeździ.
    • kasia1302 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 30.06.05, 14:48
      My chodzimy wszędzie gdzie lubimy. Czasem pijemy kawę na zmianę,a Mleczarnia
      rzeczywiscie fajna.
    • joln Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 30.06.05, 15:21
      witam;
      nie bylam, ale slyszalam, ze na Gazowej w Brasseri jest mini plac zabaw w
      ogrodku. Brzmi zachecajaco, trzeba bedzie to sprawdzicsmile
      • kas2 pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 19:01
        hej jeszcze nie bylam uchylcie rąbka tajemnicy co tam jest takiego fajnego
        • kasia1302 Re: pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 21:15
          Jest sporo miejsca dla dzieciaków, spozywa się na zewnątrz. A najfajniejsze:
          jedna z najlepszych gorących czekolad w mieście.
          • anulla1 Re: pytanie o MLECZRNIE 30.06.05, 23:31
            Ja polecam dworek Białoprądnicki- zwłaszcza teraz gdy jest ciapło, dzieci sie
            mogą bawić w parku.
    • bgoralska Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 01.07.05, 11:36
      Polecam Park Jordana - duży do spacerów, można napić się dobrego capuccino i zjeść
      ciastko. Poza tym można wziąść kocyk i trochę poleniuchować na trawce w czasie
      upałów, a dla maluchów jest plac zabaw i jeżdzące samochody na żetony.
      • balbinka01 Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 03.07.05, 01:22
        hej!

        problem wielki - mamy 13-miesieczna córke i chodzenie z nią do miejsc
        publicznych to zgroza! Biega, dotyka wszystkiego, zaczepia ludziwink itd, itd...
        Osobiście polecam Oficynę - knajpka jakby połączona z Tribeccą, ale większa,
        przestronniejsza i w ciagu dnia nawet pustawa i fajny klubowy klimatsmile Gdy Sara
        była mała, czesto tam chodziłam, bo sporo miejsca, na widok wózków kelnerki
        uśmiechały sięwink
      • palka_zapalka Re: Gdzie na kawe z dziecmi??? 05.07.05, 00:51
        Park Jordana fajna sprawa, ale tam teraz strasznie tłoczno masa rozwrzystów,
        rolkowców i te atrakcje - potrzeba mase kasysmilesmile

        Wymyślił by ktoś knajpke z placem zabawsmilesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka