Dodaj do ulubionych

CZESTOCHOWA

IP: *.* 09.01.02, 23:52
Rozne sa tutaj regiony, ale mojej kochanej Czestochowy jeszcze nie widzalam. Czyzby nie bylo nikogo z tego miasta? Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie, a tymczasem serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
Obserwuj wątek
      • Gość edziecko: mikolaj Re: CZESTOCHOWA IP: *.* 17.01.02, 14:18
        Witaj Mrówa!Nie słyszałam o szkole rodzenia w Częstochowie, ale sama rodziłam dwa lata temu, może się coś zmieniło. Radzę zapytać w szpitalu, w którym zdecydujesz się rodzić, może jakaś położna organizuje coś prywatnie. Obiło mi się o uszy o takich inicjatywach. W każdym razie mnie udało się urodzić cudownego małego mężczyznę bez szkoły rodzenia, tylko pilnie słuchałam położnych w czasie porodu. Wszystko poszło gładko. Ponoć i tak w bólu zapomina się wszelkie nauki ze szkoły.Jestem rodowitą Częstochowianką z Osiedla Trzech Wieszczów, ale teraz mieszkam z mężem i synkiem w Herbach. W Częstochowie jestem często, bo zostawiłam tu rodzinkę a poza tym kocham to miasto. Masz ochotę to napisz, z ogromną przyjemnością odpiszę. :hello: Aga
    • Gość edziecko: AgaAda Re: CZESTOCHOWA IP: *.* 18.01.02, 18:45
      Witam. Zgłasza się częstochowa, a dokładnie Raków (w chwili obecnej). Już kiedyś się szukałyśmy i było nas jeszcze mniej.... a tu proszę, proszę, coraz lepiej... Ja też myślałam że jestem jedyną z naszego miasta i okolic... Jak to miło :).A co do szkoły rodzenia to dziwna sprawa bo w szpitalu na parkitce funkcjonuje już od kilku lat.
      • Gość edziecko: magdako Re: CZESTOCHOWA IP: *.* 16.04.02, 08:15
        witajcie częstochowianki ! nareszcie trafiłam na was ! jestem w 31 tygodniu i zachęcam do udziału w zajęciach szkoły rodzenia przy szpitalu na tysiącleciu (ul.PCK 1); jest bardzo fajnie !!!! zajęcia są nieodpłatne, 2 razy w tygodniu wtorek i czwartek o 13.30 - wystarczy wtedy przyjść do szpitala na I piętro (oddział fizykoterapii - sala gimnastyczna), odezwijcie się , może spotkamy się na porodówce ?! :)pozdrawiam serdecznie !magda
    • Gość edziecko: akacha Re: CZESTOCHOWA i do OLI IP: *.* 24.04.02, 23:11
      Cześć dziewczyny!!!A co do Oli to ja jestem w odwrotnej sytuacji : pochodzę z Czestochowy, co ja mówie - pochodzę! dalej sie czuję dumną częstochowianką bo przemieszkałam tam 24 lata swojego życiasmilele obecnie mieszkam w Gdyni :)w Blachowni mam kuzynkę, w Częstochowie mamę i całą rodzinę i czesto odwiedzam moje miasto. Chociaż sytuacja troche dziwna - Gdynia to już też MOJE miasto :)tutaj mieszkam, pracuję itd.A będąc w cz-wie nie mogłam wytrzymać i poszłam z SYNEM do kawiarenki i nternetowej KOMORA za Sezamem (ale nazwasmile ) hihihito co? chyba mogłam sobie zajrzeć też na "wasze" forum?pozdrawiamkacha
    • agaper Re: CZESTOCHOWA 16.04.03, 22:22
      Mamy już kwiecień, a gdzie podziały się częstochowskie mamy?
      Ja jestem tutaj nową , ale starą stażem mamą dwóch synów Mateusz /7 lat /i
      Jaś /3 miesiące/.
      Gdzie chodzicie na spacery? Tak mało w naszym mieście miejsc zielonych , a
      przecież wiosna.
      Pozdrawim!!! AGA
    • iwa.mamaprzemka Re: CZESTOCHOWA 20.04.03, 20:55
      Ja co prawda nie mieszkam w Częstochowie ale :
      - urodziłam się w Cz-wie smile
      - 20 km od Cz-wy mieszkają moi rodzice i bywam tam średnio co dwa tygodnie.
      Zamierzam tam nawet spędzić z moim 10-o miesięcznym synkiem wakacje .
      Jeśli będziecie organizować spotkanie w okresie lipiec- sierpień to też się
      postaram przyjechać
      wiosennie pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka