Dodaj do ulubionych

Bielsko!- basen dla malucha

IP: *.* 16.01.03, 00:01
emamy!Poszukuję szkoły pływania dla niemowląt w Bielsku lub okolicach. Do tej pory jeżdziłam z synkiem aż do Katowic. Niestety zima i warunki drogowe wykończyły nasz sportowy zapał. Pozdrawiam Gosia
Obserwuj wątek
        • Gość edziecko: iwo1 Re: Bielsko!- basen dla malucha IP: *.* 10.03.03, 13:48
          Mój Jasio kiedyś jak był malutki 1,5 roku chodził do nadzieji na nauke pływania ,wtedy kosztowało to 5 złotych za godzinę ale to nie jest nauka dla małych dzieciaków .Pani instruktor stoi przed basenikiem (maleńkim ),a dziecko jest samo w wodzie ,musi więc być na tyle duze aby rozumieć polecenia .Ja poprosiłam i mogłam wchodzic z Jasiem ,ale jakoś nie bardzo był zainteresowany wiec przestaliśmytam chodzić ,efektów tej nauki nie było wcale .Teraz podobno tej nauki już tam nie prowadzą PozdrawiamIWo
    • Gość edziecko: Ulijanka Re: Bielsko!- basen dla malucha IP: *.* 17.01.03, 11:11
      Magusia,Dowiedziałaś się czegoś? Mój synek chodzi do Nadzieji (na rehabilitację) prawie od urodzenia. Uczyli go trochę i na naszą prośbę miała być organizowana jakaś grupa nauki pływania dla takich maluchów. Jednak spełzło na niczym. Teraz boję się, że nie wezma się za to, bo jedyna rehabilitantka, która się chciała tego podjąć została właśnie zwolniona :(A ja drugie chciałabym już puścić na szerokie wodysmile))
    • Gość edziecko: iwo1 Re: Bielsko!- basen dla malucha-już wiem o co chodzi IP: *.* 22.03.03, 12:48
      Byłam wczoraj z Jasiem w Nadzieji i oakazało się ż eoni by chętnie dalej poprowadzili naukę pływania dla dzieci prywatnie jednak nie mogą ,poniewaz jeśli dowiedziała by się o tym Kasa Chorych to zerwała by z Nimi umowę :(kasa CHORYCH -dosłownie !!!Przeciez takie lekcje mogłyby finansowo pomóc temu ośrodkowi ,czy ja jestem głupia czy coś tu nie działa tak jak powinno ?Iwo
      • Gość edziecko: magusia Re: Bielsko!- basen dla malucha-już wiem o co chodzi-ale kosmos!!!! IP: *.* 24.03.03, 10:36
        Ja się zastanawiam co ma piernik do wiatraka (czyli chora kasa do nauki pływania dla maluchów)??? Nikt przecież nie chce żeby lekcje pływania były refundowane!!! W Katowicach na Żelaznej basen istnieje przy dużej przychodni, przeprowadzane są zajęcia rehabilitacyjne w wodzie dla potrzebujących, ale kąpiele dla niemowlaków odbywają się w niedziele( prawdopodobnie już w soboty też) i nikt ani z kasy ani z prowadzących nie ma o to do siebie wzajemnych pretensji. Coś mi się wydaje że niemoc organizacyjną szefostwo Nadzieji tłumaczy na swój niezbyt inteligentny sposób. A szkoda, gdyż jak widać zapotrzebowanie na tego rodzaju zajęcia jest duże!!Cóż ciągle mam nadzieję że ekipa z Katowic w zrealizuje swój plan ekspansji na Bielsko- a tym którzy nie potrafią wykorzystać tak świetnej okazji "żal będzie d.... ściskał"!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka