IP: *.* 28.03.03, 10:17
CześćJa już byłam na nowym forum. Jest to dość skomplikowane ale sie udało. Czekam tam na Was!Pozdrowienia Basia i Zuzia
Obserwuj wątek
    • Gość: lidka21 Re: nowe IP: *.* 28.03.03, 10:27
      Prosze o instrukcje jak sięna nim odnaleźc ja tam byłam i nie potrafie isę połpacsad
      • Gość: Ignacy Re: nowe - link podany w wątku śląskie na gazecie IP: *.* 28.03.03, 11:09
        W wątku "śląskie na gazecie" podałam dokładny link prowadzący na podforum śląskie na nowym edzieckuPozdrawiamAlexK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka