Gość: asd
IP: *.i24.pl
29.10.09, 23:40
Bo to nie jest ameryka! Dobrzy kierowcy dawno wyjechali za granice, w
wiekszosci zostali tylko niedojdy i oportunisci. Sama autorka pisze z
zagranicy, wiec pokazuje ze w Polsce zostal tylko ten kto nie mogl wyjechac, a
ostatni gasi swiatlo