IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 02:22
W nocy mam szalone pomysły,jakby tak 119 zrobić z 179, wkońcu była to
zawsze "wiodoca" linia.Na niej pojawiły się pierwsze Berliety,na niej
eksperymentowano z nowymi typami autobusów.Pozatym zawsze jeżdziła z Dworca
i zawsze Alejami--ale mnie na wspomnienia i historie wzieło. DOBRANOC.
Obserwuj wątek
    • qbott Re: 119 za179 19.01.04, 12:13
      Rzecz jasna w tej chwili 119 nie miałaby racji bytu, miło jednak powspominać.
      Ja osobiście wspominam 428 do Ronda Grunwaldzkiego-to była rewelacja! No i
      oczywiście 184 co 8 minut, jak nie było jeszcze tramów... no tak, ale trzeba
      iść z duchem czasu. Fajnie było też, jak 172 jeździła przez Dobrego Pasterza-
      inna sprawa że tylko w dni robocze, słynne M-ki. Pamiętacie 104? Był jeszcze
      104-bis....
      • Gość: mouset Re: 119 za179 IP: 217.96.109.* 19.01.04, 21:30
        104bis do Kosocic kursował, prawie do końca ogórek a potem ik260 jako 107...
        A 119 powinien wrócić na trasę Dworzec - Aleje - Dębniki - ŁAgiewniki -
        Kurdwanów
        • Gość: jurko44 Re: 119 za179 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 23:08
          A pamiętacie jak 104 jeżdziła pod Hale Targowa. Na początku miała końcówke na
          placu /pod wodociągiem/ potem zawracała na Grzegorzeckiej. Co do 119 Dw.-
          Kurdwanow przez Lagiewniki super-likwidacja 179
      • Gość: Locutus Re: 119 za179 IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 20.01.04, 05:39
        No 428 na dawnej trasie miał rację bytu :-) Ludzie dojeżdżali nim zwłaszcza do
        przystanków Dietla/Starowiślna oraz właśnie do Ronda Grunwaldzkiego... AFAIR to
        przecież tam same przeguby jeździły i nie były puste :-)

        Pzdr.
        LOKI
        • qbott Re: 119 za179 20.01.04, 20:16
          179? czemu jej nie ruszyć-ona dubluje faktycznie 164.Niezły pomysł. Co do 428,
          teraz w pewnym sensie (niestety tylko w pewnym!) jej funkcję pełni 184, a 428
          do mogilskiego jak wiemy to jeżdżąca paranoja...
          co do 179-mam mieszane uczucia w sumie-napełnienie ma całkiem niezłe-z drugiej
          strony jednak macie rację-zamiast niej 164 co 10 minut, 119 na trasie przez
          was wymyślonej-to byłby niezły myk!
          • Gość: Locutus Re: 119 za179 IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 21.01.04, 05:54
            179 ma takie napełnienia, że w Soboty jak jeżdżą tam solówki, to ludzie zostają
            na przystankach, a ci, co się zmieszczą, podróżują w dramatycznych warunkach...
            164 by jej nie zastąpiło w żadnym wypadku.

            #179 zostawić tak, jak jest i dorzucić jeszcze przeguby w soboty!

            Pzdr.
            LOKI
            • qbott Re: 119 za179 23.01.04, 17:25
              Ale skąd te tłumy? Z kurdwanowa?
              • Gość: Locutus Re: 119 za179 IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 24.01.04, 06:55
                Ja najczęściej w soboty sterczę na przystanku Jubilat bądź Cracovia w stronę
                Bieżanowa/Kurdwanowa, więc siłą rzeczy tam obserwuję dantejskie sceny dziejące
                się w #179...

                Pzdr.
                LOKI
    • Gość: jurko44 Re: 119 za179 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.04, 22:06
      Nie kłótcie się o napełnienie ,czy przebieg trasy .Mnie chodziło o
      przenumerowanie 179 na 119 przez tradycje i brak takiego "małego" numeru
      • mouset Re: 119 za179 23.01.04, 22:51
        119 Prądnik Biały Zachód - Mackiewicza- 29 listopada - Aleje - Rondo Grunw. -
        Zielna - Praska- Tyniecka - Kostrze
        • qbott Re: 119 za179 24.01.04, 11:32
          Bez sensu.3majmy sie pomysłu 114 do Huty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka