michal.ch 10.02.02, 17:24 Widzę, że koledzy z Krakowa wreszcie doprosili się w redakcji o forum komunikacyjne. :) Pozdrowienia z Łodzi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: geograf Re: Macie co chcecie IP: 10.0.219.* 10.02.02, 19:27 no przecież to forum już istnieje od dobrych kilku miesięcy..... ale się obudził w środku zimy ;) pozdrowienia dla wszystkich Krakusów z Łodzi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Macie co chcecie 10.02.02, 20:31 Szkoda, że nie widziałeś jaki Lobbying towarzyszył prośbie o utworzenie podforum dotyczącego powiększenia Małopolski :) Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: Macie co chcecie 11.02.02, 15:57 Nowa sztuka teatralna: "Krakowiacy i tramwaje" :) Odpowiedz Link Zgłoś