Dodaj do ulubionych

Macie co chcecie

10.02.02, 17:24
Widzę, że koledzy z Krakowa wreszcie doprosili się w redakcji o forum
komunikacyjne. :)

Pozdrowienia z Łodzi!
Obserwuj wątek
    • Gość: geograf Re: Macie co chcecie IP: 10.0.219.* 10.02.02, 19:27
      no przecież to forum już istnieje od dobrych kilku miesięcy.....
      ale się obudził w środku zimy ;)
      pozdrowienia dla wszystkich Krakusów z Łodzi:))
    • malopolanin Re: Macie co chcecie 10.02.02, 20:31
      Szkoda, że nie widziałeś jaki Lobbying towarzyszył prośbie o utworzenie
      podforum dotyczącego powiększenia Małopolski :)
      • michal.ch Re: Macie co chcecie 11.02.02, 15:57
        Nowa sztuka teatralna: "Krakowiacy i tramwaje" :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka