konshens
11.03.10, 16:19
Muszę się zapisać w końcu na angielski, zawsze miałam problemy w zmówieniem, a
teraz dodatkowo nie mam zbyt wiele kontaktu z językiem. Nie chcę się
uwstecznić. Zastanawiam się gdzie się zapisać, myślę o lingualand na
karmelickiej, bo mają tanie kursy, dodatkowe zajęcia gratis i lekcje z
nativami. Chodzi tam ktoś i może coś powiedzieć na temat jakości tych kursów?