08.06.10, 23:21
polska myśl szkoleniowa dotarła na półwysep iberyjski.
coś jeszcze o beenhakerze,
tjaaaa.
Obserwuj wątek
    • peteen a którzy to sa nasi? 08.06.10, 23:37
      • peteen dobrze, że nie ma trzeciej tercji... 08.06.10, 23:54
        byłaby dwucyfrówka...
        • seven Re: dobrze, że nie ma trzeciej tercji... 09.06.10, 00:05
          wstyd i tyle. 3-4 bramki jeszcze mozna by zrozumiec, ze hiszpanie lepsi itd, ale
          szostka to juz zwykla kompromitacja.
          • gph no, zobaczymy czy ten kubełek zimnych pomyj 09.06.10, 10:20
            dobrze zrobi tak zwanemu Francowi
            który najwyraźniej uwierzył po heroicznych remisch że jest wielkim
            trenerem i "ma nosa"

            :DD
            • rita100 Re:6:0 09.06.10, 21:07
              Troszeczkę chyba wstyd. Jaka polityka taka piłka.
              A trener Kosecki politykiem woli być.
              • seven Re:6:0 09.06.10, 22:15
                ta i akurat sobie wybralas goscia z platformy. w kazdy watek juz sie trzeba
                wp...lac z ta pisiorska polityka, co kosecki ma do tego, poza tym, ze kiedys
                kopal w pilke.
                • rita100 Re:6:0 09.06.10, 22:52
                  Oj, przepraszam bardzo. Tak się złożyło akurat. Koseckiego znam, szanuję i cenię.
                  Seven, Tyś określił partię.
    • krzychut Re: łubudubu 09.06.10, 22:10
      Tę całą młotownię: PZPN, reprezerwację i ligę należałoby rozpędzić na cztery
      wiatry i zacząć budować piłkę od nowa, zaczynając od szkolenia ośmioletnich
      chłopaków.
      Jak na ME 2012 z grupy nie wyjdą juniorzy, to przynajmniej wstyd będzie mniejszy.
      • rita100 Re: łubudubu 09.06.10, 22:53
        Popieram całkowicie. Ten węzeł gordyjski trzeba mieczem przeciąć.
    • totus.tytus doskonałe podsumowanie: 10.06.10, 15:15
      "Nie oceniajcie gry Polaków z Hiszpanią. MIELI PIŁKĘ ZA KRÓTKO, BY ICH
      OCENIĆ..."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka