gph 08.06.10, 23:21 polska myśl szkoleniowa dotarła na półwysep iberyjski. coś jeszcze o beenhakerze, tjaaaa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen dobrze, że nie ma trzeciej tercji... 08.06.10, 23:54 byłaby dwucyfrówka... Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: dobrze, że nie ma trzeciej tercji... 09.06.10, 00:05 wstyd i tyle. 3-4 bramki jeszcze mozna by zrozumiec, ze hiszpanie lepsi itd, ale szostka to juz zwykla kompromitacja. Odpowiedz Link Zgłoś
gph no, zobaczymy czy ten kubełek zimnych pomyj 09.06.10, 10:20 dobrze zrobi tak zwanemu Francowi który najwyraźniej uwierzył po heroicznych remisch że jest wielkim trenerem i "ma nosa" :DD Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re:6:0 09.06.10, 21:07 Troszeczkę chyba wstyd. Jaka polityka taka piłka. A trener Kosecki politykiem woli być. Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re:6:0 09.06.10, 22:15 ta i akurat sobie wybralas goscia z platformy. w kazdy watek juz sie trzeba wp...lac z ta pisiorska polityka, co kosecki ma do tego, poza tym, ze kiedys kopal w pilke. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re:6:0 09.06.10, 22:52 Oj, przepraszam bardzo. Tak się złożyło akurat. Koseckiego znam, szanuję i cenię. Seven, Tyś określił partię. Odpowiedz Link Zgłoś
krzychut Re: łubudubu 09.06.10, 22:10 Tę całą młotownię: PZPN, reprezerwację i ligę należałoby rozpędzić na cztery wiatry i zacząć budować piłkę od nowa, zaczynając od szkolenia ośmioletnich chłopaków. Jak na ME 2012 z grupy nie wyjdą juniorzy, to przynajmniej wstyd będzie mniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: łubudubu 09.06.10, 22:53 Popieram całkowicie. Ten węzeł gordyjski trzeba mieczem przeciąć. Odpowiedz Link Zgłoś
totus.tytus doskonałe podsumowanie: 10.06.10, 15:15 "Nie oceniajcie gry Polaków z Hiszpanią. MIELI PIŁKĘ ZA KRÓTKO, BY ICH OCENIĆ..." Odpowiedz Link Zgłoś