IP: *.org / *.krakow.pl 25.03.04, 15:26
czy wiecie gdzie w krakowie jest szkola capoeiry?to dla mnie b.wazne,ale
zupelnie nie mam pojecia gdzie szukac.
Obserwuj wątek
    • Gość: beatka Re: CAPOEIRA IP: *.kurdwanow.kolornet.pl / *.kurdwanow.kolornet.pl 27.03.04, 14:36
      ja chodziłam do "capoeira magia" . maja zajecie w niedziele i srody w szkole na
      bernardynskiej naprzeciwko wawelu idz jutro ( niedziela ) o godzinie 1000 i
      sama zobacz ! jest naprawde fajnie!
      • Gość: patka Re: CAPOEIRA IP: 81.186.232.* 27.03.04, 20:54
        slyszalam od jednego kolegi, ze jest capoeira w Akademii Ekonomicznej. (nie
        trzeba oczywiscie byc studentem) sobota chyba godz. 14. Podobno fajniej niz na
        bernardynskiej. Pozdrawiam!
    • Gość: Edi Re: CAPOEIRA IP: *.dtcentrum.pl 29.03.04, 17:54
      Bardzo dobra grupa jest w szkole podstawowej na ul. Bernardyńskiej. Treningi w
      niedziele od 10.oo do 13.00 i w środy od 18. Pierwszy trening za darmo. Jest
      super.
      • soczewica Re: CAPOEIRA 30.03.04, 22:12
        Gość portalu: Edi napisał(a):

        > Pierwszy trening za darmo. Jest
        > super.

        zdaje się że po trzech latach treningów też trenuje się za darmo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka