Gość: kacha IP: *.org / *.krakow.pl 25.03.04, 15:26 czy wiecie gdzie w krakowie jest szkola capoeiry?to dla mnie b.wazne,ale zupelnie nie mam pojecia gdzie szukac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: beatka Re: CAPOEIRA IP: *.kurdwanow.kolornet.pl / *.kurdwanow.kolornet.pl 27.03.04, 14:36 ja chodziłam do "capoeira magia" . maja zajecie w niedziele i srody w szkole na bernardynskiej naprzeciwko wawelu idz jutro ( niedziela ) o godzinie 1000 i sama zobacz ! jest naprawde fajnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patka Re: CAPOEIRA IP: 81.186.232.* 27.03.04, 20:54 slyszalam od jednego kolegi, ze jest capoeira w Akademii Ekonomicznej. (nie trzeba oczywiscie byc studentem) sobota chyba godz. 14. Podobno fajniej niz na bernardynskiej. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edi Re: CAPOEIRA IP: *.dtcentrum.pl 29.03.04, 17:54 Bardzo dobra grupa jest w szkole podstawowej na ul. Bernardyńskiej. Treningi w niedziele od 10.oo do 13.00 i w środy od 18. Pierwszy trening za darmo. Jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
soczewica Re: CAPOEIRA 30.03.04, 22:12 Gość portalu: Edi napisał(a): > Pierwszy trening za darmo. Jest > super. zdaje się że po trzech latach treningów też trenuje się za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś