Gość: ferd IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 20:21 Idealne miejsce pracy dla absolwentów kierunków ekonomicznych nauczonych wyścigu szczurów już na studiach. Tylko przyjmować i kontynuować robienie im wody z mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Neczo Opolska z jednym biurowcem IP: *.play-internet.pl 28.08.11, 20:28 reszta to bloki. W dodatku tym biurowcem jest niewielkie zainteresowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bangi Re: Opolska z jednym biurowcem IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 23:19 Dokładnie! Mega adekwatne zdjęcie !!! Gratuluję redaktorom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konik Gość portalu: Neczo napisał(a): IP: 62.233.161.* 29.08.11, 10:29 > reszta to bloki. W dodatku tym biurowcem jest niewielkie zainteresowanie. Wiesz czemu jest niewielkie zainteresowanie tym biurowcem. Ten biurowiec nie ma uregulowanych niektorych kwesti prawnych, stad nikt nie chce zaryzykowac wynajecia tam powierzchni biurowej, bo w kazdej chwili, zarzadzajacy biurowcem, moze dostac nakaz wsztrzymania eksploatacji budynku, tak jest juz od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U-bot Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 20:34 ferd - nie ulegaj stereotypom :) Kraków to dziura jeżeli chodzi o korporacje. Są tu jakieś centrale? Na palcach jednej ręki zliczysz i jeszcze palców zostanie. Jest praktycznie tylko outsourcing, trudno tam o wyścig szczurów. W czym? W klepaniu faktur? Artykuł totalnie bezsensu, prawdopodbnie po prostu reklama tej firmy która zrobiła ankietę (wielkie badania). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.gigainternet.pl 28.08.11, 20:38 Amway? Bez jaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hsart Amway? Seriously? IP: 89.79.177.* 28.08.11, 20:50 Slyszalem niepochlebne opinie o Antalu, ale to juz wtopa calkowita;) AMWAY? Ja poprosze dane o probie, procedurze badawczej i konkretne wyniki, bo to na jakas bzdure zakrawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ferd Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 21:19 Może to i stereotypy, ale jeśli znajoma po jednym z cudownych szkoleń w "zagranicznej korporacji" nie mogła się pozbierać i zaczęła zastanawiać się nad granicami wolności to coś jest chyba nie tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.89.98.101.static.crowley.pl 29.08.11, 08:09 A w polskich firmach jest lepiej? Moim zdaniem nie a nawet gorzej. Czasem w zagranicznych jest taki motyw że menadżerowie są z kraju korporacji i potrafią się wyżywać za zesłanie do naszego kraju. Dużo mówi kraj pochodzenia. Poza tym wtedy nadużywamy słowa korporacja. Raczej po prostu są to oddziały a nie korporacje. Wszędzie jest źle pracować w tym kraju bo trzeba mieć do tego stalowe nerwy. Czy to jest mała firma polska z szalonym właścicielem wyzyskiwaczem czy oddział zachodniej firmy. Wszędzie pracują też nasi rodacy którzy przyjemni ma codzień nie są! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ferd Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 21:23 a konkurencja i wyścig w firmach klepaczy faktur jest, harują 3 lata jako młodszy księgowy żeby móc zostać normalnym księgowym... ehhh... praca nie dla mnie na szczęście ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.89.98.101.static.crowley.pl 29.08.11, 08:11 Harowania w tego typu firmach nie ma! Kasa przyzwoita jak na absolwenta większa niż u polskiego badziewiaka nastawionego na minimalną. Jedynie praca jest niezbyt rozwojowa. Poza tym inne sprawy w tego typu przybytkach to sławne imprezy integracyjne :) Ale to już zupełnie inna historia. Odpowiedz Link Zgłoś
saqigar Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy 28.08.11, 22:14 Na kilkunastu-kilkudziesieciu pracownikow przypada jeden manager - stad zainteresowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balusz Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.ists.pl 28.08.11, 21:47 Takie wyniki sa znane bez badań, śmiechu warte. Ale Amway ? Badanie chyba bylo robione w domu na kolanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: Menedżer chce do korporacji z zagranicy IP: *.89.98.101.static.crowley.pl 29.08.11, 08:12 Albo wśród studentek jakiejś prywatnej uczelni :D Odpowiedz Link Zgłoś