Gość: kierowca
IP: *.dynamic.chello.pl
29.12.12, 11:39
"Inwestycja była nie w smak kierowcom, którzy zastanawiali się, dlaczego nie można było jej wykonać przy okazji przebudowy ronda Ofiar Katynia."
Myślę, że autorzy chyba musieli niezbyt często pojawiać się w tych rejonach, bo inaczej prawdopodobnie użyliby słów bardziej dosadnych niż "zastnawiali się" i "było nie w smak".