IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.07.04, 10:25
potrzebuje namiary na kwatery nad Solina proszee
Obserwuj wątek
    • peteen to czemu ich szukasz na krakforum ? 14.07.04, 10:31
      prędzej w rzeszowie, sanoku...
      no i poserfuj sobie po necie, leniwcze !
      • Gość: Antypod Re: to czemu ich szukasz na krakforum ? IP: *.nsw.bigpond.net.au 14.07.04, 13:24
        a moze on pomylil zielone wzgorza z kopcami?
        • Gość: ewa2 Re: Solina........... IP: 5.2.* / *.chello.pl 14.07.04, 14:17
          najprosciej pojechac i rozejrzec sie na miejscu.Przy takiej pogodzie miejsc
          masz do koloru i do wyboru.................
          • Gość: Net Re: Solina........... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.07.04, 15:37
            no moze nie z 10 miesieczniakiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka