Gość: malyrozbójnik
IP: *.dynamic.gprs.plus.pl
24.09.14, 09:41
witam,
po raz kolejny zadaję to samo pytanie, dlaczego mój wątek jest usuwany? czy jeśli nie wyleję na dewelopera wiadra syfu, lub w sposób jawny nie będę chwalił jakiejś inwestycji mój wątek będzie ciągle usuwany? Inne wątki zamieszczane przez deweloperów w sposób ewidentnie naruszający netykietę tego forum są pozostawione i działają, a moje pytranie jest konsekwentnie usuwane.
Ponawiam. Czy zaufać dewloperowi bez doświadczenia i kupić mieszkanie w tej inwestycji?
dombialopradnicki.pl/
Boję się napisac mojego zdania/uwag na jej temat bo wątek znowu wyleci.