26.10.14, 18:32
Wreszcie puścili w tv film o "prawdziwym antysemityzmie" pt. "Zniesławienie", szkoda ze nie w TVP1
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka