ragtime_r 06.10.04, 10:06 ... nic tylko do lasu, na spacer, za rączkę.... ale ktoś musi mieć chody tam na górze, nie? jesień nas lubi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
columbia a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 10:31 i wypierać myśl o nadchodzącej zimie...(oraz nie chodzić jeszcze w ciepłych ciuchach)....a wszystko będzie dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 10:39 columbia napisała: > i wypierać myśl o nadchodzącej zimie...(oraz nie chodzić jeszcze w ciepłych > ciuchach)....a wszystko będzie dobrze... a przede wszystkim nie oglądać prognozy pogody - ostatnie czarnowidztwo meteorologów nie znalazło odzwierciedlenia w rzeczywistości ;-P ps. Colombina, będziesz w klapkach biegać do pierwszych śniegów, co? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 06.10.04, 11:19 ja Ci Ql dam po lesie za raczke! Znowu prowokujesz dziewczyny ?! wszystko widze! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
serta grrr ... 06.10.04, 11:34 zebys wiedzial,ze UPS ... masz juz jeden minus na dzien dzisiejszy ... Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: grrr ... 06.10.04, 11:36 serta napisała: > zebys wiedzial,ze UPS ... masz juz jeden minus na dzien dzisiejszy ... to w sumie już dwa...? Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 06.10.04, 11:41 nie,narazie ma jeszcze tylko jeden ... ale znajac jego zdolnosci,to pewnie lada moment dorobi sie kolejnego :/ Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :) 06.10.04, 11:49 to za wątek nie policzyłaś - jesteś dziś łaskawa ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta hihi :) 06.10.04, 11:53 a,dzis nawet wstalam w dobrym nastroju.Powiedzmy,ze nie zauwazylam ;) chcociaz kto wie,moze zaraz mi sie popsuje ten dobry humor i oberwie sie Ql'owi jednak ... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 11:57 dopóki mi palce u stóp nie zsinieją!!!!! : ))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta PS ... chciałam jeszcze dodać,że ... 06.10.04, 12:01 5 minusow i ma przekichane Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: PS ... chciałam jeszcze dodać,że ... 06.10.04, 12:05 za co ten drugi minus? Odpowiedz Link Zgłoś
serta za co? 06.10.04, 12:07 napisal mi na gadu,ze czeka z utesknieniem na wieczor.I nie dodal,ze czeka dlatego,zeby byc moze pojsc na kawe ze mna.Co jest rownoznaczne z tym,ze chcial mi zrobic na zlosc,zebym moze jeszcze byla zazdrosna! No musialam mu dac minus ... przeciez to oczywiste :) Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 12:01 widzę, że jesteś zdecydowana - to dobrze, może dzięki Twojemu poświęceniu unikniemy także zimy ;-) nie chciałabyć zdobyć w tych klapkach Trzech Koron? Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 12:03 w klapakach!!!! : ))))) mogłabym je zgubić, zwłaszcza po planowanym spożyciu jabłczaków ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 06.10.04, 12:03 no przeciez mowilam,ze w zimie ma byc 20 stopni ciepla.Tylko to miala byc tajemnica,ale oczywiscie Ql musial od razu wszystko wypaplac ... gorzej,niz baba.Pewnie w lazience przed wyjsciem tez siedzi z godzine. Odpowiedz Link Zgłoś
serta trzeci? 06.10.04, 12:15 zastanawiam sie czy nie dac mu trzeciego.Teraz mnie usiluje przekupic jakimis kosmatymi myslami przelewanymi na "papier" ... to chyba chwyt ponizej pasa,prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
swing nieee... 06.10.04, 12:23 przecież, gdyby się trochę nie przekomarzał, przestałabyś się nim interesować ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta BRONISZ GO ?!?!? 06.10.04, 12:25 Teraz to na pewno mu dam trzeci minus.Pewnie gdzies mi umknelo jak Ci naobiecywal niewiadomo czego w zamian za trzymanie z nim.Pewnie kolacje ze sniadaniem.Juz ja go znam.No nieee - bezczelnosc! zaraz go na dywanik wezme ... grrr Odpowiedz Link Zgłoś
swing moja droga :-) 06.10.04, 12:29 nie tak łatwo mnie przekupić byle obietnicą ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: nieee... 06.10.04, 12:27 swing napisała: > przecież, gdyby się trochę nie przekomarzał, przestałabyś się nim interesować > ;-))) zrobiłoby sie troche nudnawo... napięcie trzeba stale podtrzymywać ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :> 06.10.04, 12:31 na pewnooo? :> chyba sobie z rozpaczy dzis totka postawie na pocieszenie ... ok dziewczyny (bo jak cos to bedzie na Was) - prosze mi tu podac kazda po 3 cyfry Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 12:33 mogę coś obiecać pro forma... jak chcecie.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
serta ... 06.10.04, 12:34 Ty lepiej nic nie obiecuj,bo jak pojdziemy juz na ten dywanik i tak do upadlego ... to potem juz nie dasz rady zrealizowac zadnej obietnicy. Gdzie te cyferki? Odpowiedz Link Zgłoś
serta he he he 06.10.04, 12:37 moze byc 69 :))) ktore miejsce chcesz zajac? :> ( łooo kurcze ... to sie wymyka cos spod kontroli!) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: he he he 06.10.04, 12:40 zawsze możecie zamieniać się miejscami..co godzinę...i tak do rana... ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: he he he 06.10.04, 12:44 hehehehehe, dobre... co Wam tam, kobiety, po głowach chodzi... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: he he he 06.10.04, 12:49 to prawie jakbyśmy mieli wspólną głowe... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: he he he 06.10.04, 12:50 w życiu płodowym jesteśmy tej samej płci...a właściwe bez płci..... Odpowiedz Link Zgłoś
luckystrike r...r 06.10.04, 12:56 poczte sprawdź. mocne, przepraszam , ale sie nie mogłem powstrzymać Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: r...r 06.10.04, 12:58 luckystrike napisał: > poczte sprawdź. mocne, przepraszam , ale sie nie mogłem powstrzymać > a do mnie nie napiszesz? : ( Odpowiedz Link Zgłoś
serta :((( 06.10.04, 13:01 pewnie cos nie fajnego o mnie :( to juz nic nie pisze :( Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:06 nie chciałbym przeszkadzać ale o jakiej ilości ekperymentów mowa? Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:12 lucky coś milczy... hmmm Lucky!!! wiesz co, ja to bym miał dożywotni uraz do czopków, wiesz... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
luckystrike Re: :((( 06.10.04, 13:23 oj czopków to ja nigdy nie lubiłem!!! ale uważać cza! Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!!!! 06.10.04, 13:08 lucky, świetne.... choć rzeczywiście teraz już będę się uważnie przyglądał w knajpach... Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :((( 06.10.04, 13:08 serta napisała: > to juz nic nie pisze :( pytanie, czy R jeszcze napisze... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:09 napiszę... choć jedną rękę mam zajętą.... ...trzymam myszkę of kors Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :((( 06.10.04, 13:13 ragtime_r napisał: > napiszę... to znaczy, że nie tak łatwo Cię przestraszyć ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: ... 06.10.04, 12:38 serta napisała: > Ty lepiej nic nie obiecuj,bo jak pojdziemy juz na ten dywanik i tak do > upadlego ... to potem juz nie dasz rady zrealizowac zadnej obietnicy. > zapowiada sie niezła zabawa ; )))))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta cenzura? 06.10.04, 12:40 Ql,skad Ty spadles? Tu sami swoi ;) i wszyscy dorosli ;))) no mow jak wolisz,bo jak zaczniemy robic po mojemu,to juz nie bedziesz mial nic do gadania! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia zawsze też... 06.10.04, 12:48 jest jeszcze body language.... ; )))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: ... 06.10.04, 12:40 serta napisała: > Ty lepiej nic nie obiecuj słodkie obietnice to część tej gry... jeśli wszyscy wiedzą o co chodzi może być zabawnie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta ... 06.10.04, 12:41 niezobowiazujacy seks? ups ... nie moglam sie powstrzymac,zeby tego nie napisac hihi Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 06.10.04, 12:46 ale Ql,nie traktuj tego jako przyzwolenie na randki z kilkoma naraz! nic z tego! chyba,ze chcesz z miejsca 10 minusow Odpowiedz Link Zgłoś
serta zapewne ... 06.10.04, 12:54 ... chce mnie sprowokowac,zeby bylo na mnie,ze to ja taka kosmata jestem,a potem ... ach! az sie boje myslec co potem! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: zapewne ... 06.10.04, 12:56 potem może być bardzo miło ; ))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta zapewne ... 06.10.04, 12:59 myslisz? a moze wyprobujemy go wszystkie? a co tam,niech strace! ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia jestem ZA!!!! 06.10.04, 13:01 ze względów naukowych, im więcej prób, tym lepiej! ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta & #35; & #35; & #35; & #35; & #35; & #35; & 06.10.04, 13:16 ja sie juz nie bawie Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: & & #35; 35; & & #35; 35; & & #35; 35; 06.10.04, 13:18 serta napisała: > ja sie juz nie bawie nie poddawaj się tak łatwo! Odpowiedz Link Zgłoś
serta *& @& #35; %& & #35; !%& !& #35; T$& #35; 06.10.04, 13:20 nie podalas mi cyferek Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: & & & #35; 35; 35; & & & #35; 35; 35 06.10.04, 13:20 chcesz ciągle te cyferki? Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 06.10.04, 13:25 no jak to co,postawie sobie totka ;) bo moje pewniaki cos sie ostatnimi czasy nie sprawdzaja :( juz tyle kumulacji mi przeszlo kolo nosa ;((( Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: & & #35; 35; & & #35; 35; & & #35; 35; 06.10.04, 13:19 jak nie chcesz sie bawic, to nie prowokuj! bo potem bedzie (albo juz jest) płacz... ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: czy minusy wiążą się z karami cielesnymi? ; ) 06.10.04, 12:50 może serta lubi sadomaso? Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :))) 06.10.04, 12:53 nio... jak mnie przestraszysz to się zwinę w kłębuszek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta Witam tez... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.04, 15:27 a teraz ide jesc obiad... :)))) oj...padam z nog... Odpowiedz Link Zgłoś