IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 22:00
Mam drobny problem...Chce kupić deskę snowboardową,ale nie wiem za bardzo
jaką,a ferie się zbliżają.Dajcie mi jakieś namiary na fajne sklepiki i typy
desek!!!Będę bardzo zobowiązana!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka