Gość: fiszbin
IP: *.sp / 192.168.5.*
31.05.02, 08:49
Korea gości nie tylko mundialowców!
Pan Prezydent Gołaś pewnie ze świtą, również odwiedził ten azjatycki kraj
jako reprezentant Metropolii!
Brawo!!!
I przecież nie za pieniązki Miasta, ale zapłaciła to ta organizacja!!!
Miasto płaci tylko składeczkę! W tym roku 8o tysięcy? To nie tak dużo.
A Dni Krakowa ? Według mnie nawet lepiej , że bez niektórych bałwaniastych
bufonów. A że Korzeniowski raut musi odwołać po marszu? A kto po takim marszu
ma siłę na raut? I skąd tam miałyby sie wziąc pieniądze jak maszeruje się
najlepiej w spodenkach bez kieszonek...
I co tu gadac, po marszu człek jest "krótszy"...
fiszbin