Dodaj do ulubionych

METROPOLIE!!!

IP: *.sp / 192.168.5.* 31.05.02, 08:49
Korea gości nie tylko mundialowców!
Pan Prezydent Gołaś pewnie ze świtą, również odwiedził ten azjatycki kraj
jako reprezentant Metropolii!
Brawo!!!
I przecież nie za pieniązki Miasta, ale zapłaciła to ta organizacja!!!
Miasto płaci tylko składeczkę! W tym roku 8o tysięcy? To nie tak dużo.
A Dni Krakowa ? Według mnie nawet lepiej , że bez niektórych bałwaniastych
bufonów. A że Korzeniowski raut musi odwołać po marszu? A kto po takim marszu
ma siłę na raut? I skąd tam miałyby sie wziąc pieniądze jak maszeruje się
najlepiej w spodenkach bez kieszonek...
I co tu gadac, po marszu człek jest "krótszy"...
fiszbin
Obserwuj wątek
    • Gość: Wertheim Re: METROPOLIE!!! IP: *.bci.net.pl 31.05.02, 09:27
      No i ten facet chce być prezydentem .Paranoja
      A może na wniosek Pana Gołasia przeniesiemy Dni Krakowa i raut,na który pewnie
      Korzeniowski zaprosił ważne osoby na później,kiedy Jaśnie Pan Prezydent wróci.
      Paranoja !
      • Gość: peteen Re: METROPOLIE!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.02, 09:55
        oh, zazdrość przez was przemawia ;))), chcielibyście, że el commandante
        zakończył swoją kadencję na gołasia ?
        w seul idziemy drodzy panowie, w seul idziemy ... ( to gołas, nie gołaś,
        chociaż ??? )
        :)))
        • Gość: Joseph Re: METROPOLIE!!! IP: *.interkom.pl / *.interkom.pl 31.05.02, 10:36
          Grunt się nie stresować. Pojechał - i dobrze. Może nie wróci? Jeszcze lepiej. W
          Korei mają ciągle jakieś problemy z mostami (chyba jakiś im się ostatnio
          zawalił), więc może będą potrzebować kompetentnego konsultanta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka