yeyu
20.02.05, 23:44
A więc, trafiłem tu dzieki adresowi podanemu w komentarzach po artykule na
temat waszego protestu w Interii, wasza sprawa została przedstawiona nieco
hmm.. demagogicznie- w stylu "nowobogaccy nie życzą sobie biedoty za
sąsiadów", większośc komentarzy jest raczej wam nieprzychylna. Ale nie o tym
chciałem mówić, sam mam 18 lat, pochodze z rodziny która nie ma za dużo
pieniędzy choć tragicznie nie jest, wierzę, że wśród biednych jest tyle samo
żuli, alkoholików, dresiarzy itd. ilu wśród tych zamożniejszych cwaniaków i
ćwierćinteligentów którzy zrobili karierę wyłącznie dzięki rodzinie lub
szczęściu. Więc ogólnie ludzie są tacy sami. Ale zauważyłem jedną rzecz ci
którym się powiodło często głosują na SLD!!! Przepraszam za tą niezgodną z
tematem agitację polityczną, ale uważam, że to ważne. Często krew mnie zalewa
gdy słyszę od moich (będących w lepszej sytuacji materialnej) kolegów, czy ich
rodzicó zdania w rodzaju "ta Kwaśniewska to jest w porządku", "SLD to jedyna
europejska partria w Polsce", "Oni są postępowi, socjaliści, prawa kobiet
bla,blabla.... PROSZĘ jeżeli uważacie się za inteligentncyh ludzi to nie
głosujcie na bande 60 letnich brzuchatych pseudosocjalistów w spoconcyh
garniturach za 1000$. Jak to pokazali w waszej sprawie oni mają w du**e
wszystkich poza sobą.Tępią przediębiorców w imię solidarności społecznej a
biednych w imię gospodarki wolnorynkowej, podoszą podatki, akcyzy, składki a
obniżaja zasiłki i świadczenia socjalne.Jak im spada poparcie to to
przypominają sobie o feministkach,homoseksualistach i antyklerykach, dzięki
czemu dla wielu ludzie te dwie pierwze grupy zaczynają się kojarzyć wyłaćznie
z SLDowskimi przekrętami, aborcją eutanazją i Urbanem(choć osobiście wolę
Urbana piszącego swoje artykuły o papierzu niż Kwacha pchającego się do
papamobile). Ponieważ nazywają się partia lewicową to ich docelowym
elektoratem są biedni, bezrobotni itd. więc gdy już się dorwą do władzy to z
całych sił staraja się by za cztery latach ich elektorat powiększył się o
kilka milionów Polaków. Błagam was idzcie do wyborów i zagłosujcie na byle
kogo byle nie na nich, jeżeli w SLD jest 99,9% złodzieji i oszołomów a w parti
X 99,8% to już jest powód żeby iść i zagłosować na X . Przecież nie pojawi się
nagle jakiś cudotwórca ( UPR pewnie nigdy nie dostanie się do parlamentu;) )
który naprawi kraj, polityków trzeba wychować - zrobiliście coś źle to
wybierzemy innych a nie - wszystko s***** ale nam się niechce ruszyć raz na 4
lata tyłków sprzed telewizora więc niszczcie Polskę dalej. Proszę, nigdy
jeszcze nie mogłem głosowac ale muszę żyć w chorym kraju, zróbcie to chociaż
dla waszych dzieci bo jeżeli oni przetrwają i wrócą za cztery lata do władzy
to Polski za 20 lat już nie będzie.