Gość: gość
IP: *.chello.pl
03.03.05, 09:52
To czyim ten "byznesmen" jest /był/ zięciem?
Bo w Krakowie robił b. ciekawe "byznesy".
KFAP, Zabłocie, WSK, Spomasz na Dąbiu i cholera wie jakie jeszcze...
Taa kupił... jakiż sprytny biznesmen.
Ja wiem, że kupił, wiem, że nawet zapłacił tylko czemy akurat On i tak?
eeee