Gość: ridwan ali IP: *.worldbank.org 09.07.05, 00:00 Trzeba do Wisly kupowac Arabow. Sa jeszcze tani, a juz bardzo dobrzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Agata Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.hsd1.il.comcast.net 09.07.05, 00:05 Kalu przynajmniej nauczyl sie (musze przyznac - bardzo dobrze!) mowic po polsku. NIe tak jak Olisabebe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxcca Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.iwg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.05, 00:22 A może zacząć najpierw od PRZEPRASZAM ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TadeuszLuzny Arabow?! IP: *.sympatico.ca 10.07.05, 02:36 Abstrahujac od tych roznych bombowo-terrorystycznych inklinacji pewnej czesci spoleczenstwa islamskiego, to ci ludzi sie nie nadaja do Polski. Po pierwsze modla sie 5 razy dziennie o ustalonych porach co moze kolidowac z treningami i meczami. Po drugie jak przyjdzie ten ich "post" to nie moga jesc w ciagu dnia co dla zawodowego sportowca jest zabojcze. Po trzecie czym my ich tu mamy skusic, jakimi pieniedzmi? Kilka zon na socjalu w Niemczech przyniesie mu wiecej dochodu niz mu moze zaoferowac np. taki Lech. Po czwarte fanatyzm religijny, beda jacys kwadratowcy na trybunach obrazali koran to sie moze wkurzyc i cos podlozy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stomil Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 208.161.242.* 09.07.05, 00:59 arabow?moze Bin-Ladena od razu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 01:00 wk... mnie tacy jak Uche, dla niego Wisla to zeslanie, przy nastepnej nadarzajacej sie okazji znow bedzie chcial wyjechac. Kalu nie powinien miec miejsca w Wiselce, trzeba stawiac na mlodych Polakow takich jak Blaszczykowski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stomil Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 208.161.242.* 09.07.05, 01:00 Arabow?moze Bin-ladena se kup.menadzer z a=klasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bush Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 80.72.38.* 09.07.05, 09:03 jest za drogi, ale trzeba przyznać że to bombowy zawodnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komar Jak podłoży bombę w autobusie, którym jeździ twoja IP: *.crowley.pl 09.07.05, 11:36 matka to inaczej będziesz pisać.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazek Re: Jak podłoży bombę w autobusie, którym jeździ IP: *.an3.ind20.da.uu.net 10.07.05, 05:31 Co za bezczelnosc, ze ten facet znow chce zadekowac sie w Wisle. Co za glupota dzialaczy Wisly ze do tego dopuscili. Odpowiedz Link Zgłoś