Dodaj do ulubionych

Kalu Uche: Zaczynam nowe życie

IP: *.worldbank.org 09.07.05, 00:00
Trzeba do Wisly kupowac Arabow. Sa jeszcze tani, a juz bardzo dobrzy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Agata Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.hsd1.il.comcast.net 09.07.05, 00:05
      Kalu przynajmniej nauczyl sie (musze przyznac - bardzo dobrze!) mowic po
      polsku. NIe tak jak Olisabebe...
      • Gość: xxcca Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.iwg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.05, 00:22
        A może zacząć najpierw od PRZEPRASZAM ????
        • Gość: TadeuszLuzny Arabow?! IP: *.sympatico.ca 10.07.05, 02:36
          Abstrahujac od tych roznych bombowo-terrorystycznych inklinacji pewnej czesci
          spoleczenstwa islamskiego, to ci ludzi sie nie nadaja do Polski. Po pierwsze
          modla sie 5 razy dziennie o ustalonych porach co moze kolidowac z treningami i
          meczami. Po drugie jak przyjdzie ten ich "post" to nie moga jesc w ciagu dnia
          co dla zawodowego sportowca jest zabojcze. Po trzecie czym my ich tu mamy
          skusic, jakimi pieniedzmi? Kilka zon na socjalu w Niemczech przyniesie mu
          wiecej dochodu niz mu moze zaoferowac np. taki Lech. Po czwarte fanatyzm
          religijny, beda jacys kwadratowcy na trybunach obrazali koran to sie moze
          wkurzyc i cos podlozy...
    • Gość: stomil Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 208.161.242.* 09.07.05, 00:59
      arabow?moze Bin-Ladena od razu.
    • Gość: yo Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 01:00
      wk... mnie tacy jak Uche, dla niego Wisla to zeslanie, przy nastepnej
      nadarzajacej sie okazji znow bedzie chcial wyjechac. Kalu nie powinien miec
      miejsca w Wiselce, trzeba stawiac na mlodych Polakow takich jak Blaszczykowski...
    • Gość: stomil Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 208.161.242.* 09.07.05, 01:00
      Arabow?moze Bin-ladena se kup.menadzer z a=klasy
      • Gość: bush Re: Kalu Uche: Zaczynam nowe życie IP: 80.72.38.* 09.07.05, 09:03
        jest za drogi, ale trzeba przyznać że to bombowy zawodnik.
        • Gość: Komar Jak podłoży bombę w autobusie, którym jeździ twoja IP: *.crowley.pl 09.07.05, 11:36
          matka to inaczej będziesz pisać....
          • Gość: kazek Re: Jak podłoży bombę w autobusie, którym jeździ IP: *.an3.ind20.da.uu.net 10.07.05, 05:31
            Co za bezczelnosc, ze ten facet znow chce zadekowac sie w Wisle. Co za glupota
            dzialaczy Wisly ze do tego dopuscili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka