Gość: hop hop IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.05, 23:47 hej czy ktos moze wie cos na temat poprawki ?? tzn jaak wyglada u pani profesor popraweczka? jak kogos to spotkalo albo wie cos to prosze o informacje pozdrowka :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :( Re: AE prof Dachowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 16:54 nikt nie zna :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: AE prof Dachowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 16:55 no co Wy . . . :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie_powiem Re: AE prof Dachowa IP: *.is.net.pl / 217.144.192.* 10.07.05, 21:27 bo trzeba sie niezle postarac zeby miec poprawke u dachowej, nie znam nikogo kto by oblał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ll Re: AE prof Dachowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 23:07 hmmm no nie wiem ja znam kilka osob i jakos dziwny przypadek ze wszyscy ktorzy oblali mieli ta sama grupe hmm ........ ale mniejsza z tym , szkoda ze nie wiesz jak to jest :( Odpowiedz Link Zgłoś
scarlet_agta Re: AE prof Dachowa 11.07.05, 13:47 słyszałam, podkreślam słyszałam, że forma jest nieco inna... Nie ma zadania i generalnie egzamin jest krótszy! Odpowiedz Link Zgłoś