Gość: zz
IP: *.crowley.pl
17.08.05, 23:23
jestem z huty i uwazam ze to fajny pomysl, szczegolnie podobaja mi sie plakaty
ktore zaslaniaja nieciekawe twarze kandydatow do sejmu. Podaczas gdy jedni
pchaja sie na stołki, inni odwalaja prawdziwa i porzadna robote dla Nowej Huty.