trudny2002
11.10.05, 12:45
W takie dni jesienne smacznie jestwypić herbatę. Gorącą z cytryną i z cukrem.
jasne, ze sa tacy , którzy lubia zieloną, albo owocowa albo jasminową, albo
jeszcze inną klasyczną lub mniej...
A sa też miejsca gdzie herbatę popija się ze smakiem z solą i masłem...
Co kto lubi...
trudny
Ja tam dziś na ten przyklad to z cytryną i cukrem , dosć mocną a nawet
mocniejszą...
a góralskiej nie lubię. No wole dzielic napoje klasycznie zimne i klasycznie
gorące...:)
trudny