IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 19:56
Kto otarł się o jakieś sekty w Krakowie - szczególnie interesują mnie
sekty/grupy ukrywające się pod pomocą psychologiczną/terapeutyczną etc.

Proszę o informacje.
Obserwuj wątek
    • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:01
      Na tym forum rozwija się prężnie sekta czcicieli czołgu :)
      • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:02
        cicho to sa tajne informacje
        • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:08
          Ja nic nie wiem, więc nie zdradzę, spokojna głowa. Tak mi się tylko obiło o uszy coś gdzieś.
          Ja zawsze dowiaduję sie ostatni albo po fakcie. Albo post mortem.
          • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:12

            prawde powiedziawszy jestem gleboko przekonany, ze party bylo spiskiem
            wymierzonym we mnie - bardzo przyjemnym zreszta.
            • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:14
              spisku nie można wykluczyć. albo intrygi.
              ale jak było przyjemnie, to nie ma co wietrzyć podstępu, zwłaszcza po fakcie.
              • Gość: qoobaq Re: SEKTY !!! IP: *.server.ntli.net 17.10.05, 20:17
                totwz ja wcale nie narzekam na spisek, jedynie na braki we wspomnieniach. ide
                zrobic kurczaka curry:-)
                • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:19
                  czy Ty jadasz coś innego niż kurczak curry? :)
                  • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:22
                    a kiedy ja go ostatnio przyzadzalem? ostatnio byl w ananasach:-) poza tym to
                    zajmuje max godzine, do tego czasu nie umre z glodu jak sadze
                    • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:25
                      mam wrażenie, że ostatnio kiedy pisałeś o przyrządzaniu kurczaka, był to kurczak curry.
                      ale mogłem coś przeoczyć, wzrok już nie ten.
                      • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:12
                        Brakuje nam Ciebie we wspólnocie, ktoś musi mówić "jedźmy już do domu". Poza
                        tym Irmina twierdzi, że jesteś przystojny.
                        • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:17
                          ty juz Jej daj spokoj bo ja przeforsujesz
                          • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:18
                            Nie ma takiej opcji.
                            Inna sprawa, że nie słyszałam jeszcze by któryś nie był przystojny.
                        • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:20
                          secesja2005 napisała:

                          > Brakuje nam Ciebie we wspólnocie, ktoś musi mówić "jedźmy już do domu".

                          jakoś mnie pominięto...
                          pewnie dlatego, że kierownictwo nie lubi tego "jedźmy juz do domu" :P
                          • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:21
                            Był kolega, który to mówił w Twoim zastępstwie i uznaliśmy, że nie możemy bez
                            tego żyć.
                            • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:24
                              no to podejrzewam, ze to nie ja bylem, raz bo sie niezle bawilem, dwa bo spalem,
                              trzy bo i tak nie bylem w stanie nic powiedziec
                            • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:24
                              czyli pominięto mnie z innych powodów
                              • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:26
                                Ty upiłeś się już wcześniej. Co za dużo to nie zdrowo.
                                • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:28
                                  yhym, to taka kara?
                                  • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:31
                                    No mało! Żaden napruty mężczyzna nie będzie do mnie wykrzykiwał wyrazów przez
                                    szybę mojego pięknego samochodu.

                                    • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:33
                                      no tylko nie napruty!
                                      a wyrazy nie były niemiłe, tyle że szyba dźwiekoszczelna i nie słychać było, więc wrażenie mogło być, że wyrazy niemiłe były.

                                      poza tym czuje się już wystarczająco ukarany.
                                      • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:35
                                        No nie wiem co takiego strasznego Cię spotkało w formie kary. Żona Cię
                                        opieprzyła, że się upijasz? Czy głowa Cię bolała?
                                        • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:36
                                          głowa mnie bolała
                                          • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:39
                                            No to rzeczywiście straszne. Mnie boli wszystko z przejedzenia.
                                            • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:47
                                              owszem, straszne i nieprzyjemne.

                                              lepsze to, niż jadłowstręt
                                    • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:47
                                      ja cos wykrzykiwalem? ja wogole wysiadalem? rany ale mi umknelo
                                      • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:55
                                        Nie, nie Ty.
                                        Wredny staruch robił mi wyrzuty, ale nie martw się - to nie było w sobotę. Nic
                                        Ci nie umknęło ;)
      • tempe podobno 17.10.05, 20:51
        karmią ludźmi jakąś rosiczkę
        • mrug Re: podobno 17.10.05, 20:54
          Tak.
          A rosiczka jest tuczona specjalnie dla królika-miniaturkę giganta.
          Królik uwielbia rosiczki.
          • tempe Re: podobno 17.10.05, 21:00
            czy to królik jest miniaturką giganta
            nie chodzi aby o stalowy futerał - koń ognisty
            królik spotkał rosiczkę bardzo dawno temu
            od tamtej pory zajmuje się wypychaniem tchórzofretek
            które przynosiłby bocian
            przynosiłby ale nie ma już siły
            • mrug Re: podobno 17.10.05, 21:05
              Bocian nie ma siły, bo się kapusty nażarł.
              To wszystko ze strachu bo mu Filip z konopii wyskoczył.
              Filip to Bucefał sławetny, bynajmnie z Ziemi Ognistej pochodzący, już bardziej w
              Indiach lokuje się jego przodków.
              A tchórzofretka...cóż...tchórzofretka...Smutna to historia, której nawet nie
              wypada powtarzać...
              • tempe Re: podobno 17.10.05, 21:26
                tchórzofretką opiekował się jakiś wredny staruch
                pewnie chodzi o Starca z Gór
                teraz udaje że dowiaduje się ostatni albo w ogóle nie
                c i c h o
                c y c !
                • mrug Re: podobno 17.10.05, 21:29
                  Nic nie wie, bo go Śpiący Rycerze nie powiadomili.
                  Ale masz rację, Cyd Cyd...
                  • tempe Re: podobno 17.10.05, 21:31
                    tak
                    a teraz zdradzę tajemnicę
                    GieWon
                    T
                    • mrug Re: podobno 17.10.05, 21:33
                      To "t" zdradza silną i wyrazistą osobowość.
                      Ale czy zdrada może ujść płazem?
                      • tempe Re: podobno 17.10.05, 21:35
                        wolałbyś żeby nosiła domek na plecach?
                        • mrug Re: podobno 17.10.05, 21:38
                          Czy ujdzie płazem, czy domek na plecach, i tak przyjdzie kiedyś bocian i skończy
                          się historia...
                          • tempe podobno 17.10.05, 21:39
                            zacznie
                            • mrug Re: podobno 17.10.05, 21:41
                              Ale dopiero po strawieniu...
    • boldhead tylko jedna jest prawda!!!! 17.10.05, 20:19
      potrojna!!! www.tripletruth.org
      • wredny.staruch Re: tylko jedna jest prawda!!!! 17.10.05, 20:21
        to jest Twoja prawda, nie nasza.
        chyba że udostępnisz login i hasło :)
        • boldhead po co? 17.10.05, 20:50
          to konto kosciola potrojnj prawdy,na ktore nalezy wplacac a nie wyjmowac
          • wredny.staruch Re: po co? 17.10.05, 20:54
            yhym... a kto wyjmuje? i na co?
    • kiniabela Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:35
      jedna wielka sekta pod postacią pomocy medycznej jest na ulicy kopernika.
      Zajeła praktycznie wszystkie budynki szpitali. Jak nie dasz łapówy to nie
      pomogą.a oprocz tego to mysle ze grupa Anonimowych Żarłoków h ehe al enie wiem
      czy oni jeszcze istnieją
      • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:36
        kiniabela napisała:

        > jedna wielka sekta pod postacią pomocy medycznej jest na ulicy kopernika.

        mylisz sektę z mafią?
        • kiniabela Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:42
          ten temat już przerabiałam i sekte i mafie :))) (nie było zbyt miło)
          • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:49
            zwykle nie jest miło, chyba że się jest członkiem sekty/organizacji :)
            [a najlepiej ojcem założycielem]
            • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:11
              ..albo matką założycielką. Poza tym nasze zgrupowanie to nie sekta tylko
              wspólnota ;)))
              • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:16
                secesja2005 napisała:

                > ..albo matką założycielką. Poza tym nasze zgrupowanie to nie sekta tylko
                > wspólnota ;)))

                aa, komuna znaczy, dzieci kwiaty :)
                • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:17
                  tylko se nie hipisy ok? dzieci chwasty jak juz
                  • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:19
                    Jaka tam komuna.
                    Poza tym w czołgu są przedziały.
                    Nie wszyscy równo biorą udział ;)
                    • qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:20
                      tak, to prawda , niektorzy musza brac caly ciezar na siebie a pozniej sa chorzy
                      i nic nie pamietaja
                    • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:22
                      secesja2005 napisała:

                      > Jaka tam komuna.
                      > Poza tym w czołgu są przedziały.
                      > Nie wszyscy równo biorą udział ;)

                      no tak, są równi i równiejsi :)
                      • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:25
                        Nie - trzeźwi i nietrzeźwi ;)
                        • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:27
                          jakby na to nie patrzeć, dyktatura, faszyzm i zamordyzm :)
                        • Gość: mtq Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 22:30
                          I ZAWSZE TRZEŹWI :-)))
                          • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:31
                            Napisz to większymi literami żeby wszyscy mogli zobaczyć, nawet starsi ;))))
                            • wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:34
                              secesja2005 napisała:

                              > Napisz to większymi literami żeby wszyscy mogli zobaczyć, nawet starsi ;))))

                              jakaś aluzja? :P
                            • Gość: mtq Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 22:37
                              Za dużo to nie mogę pisać, bo dziś mi się forum bardzo wolno wczytuje :-(
                              Zresztą, nie wszyscy siedzą z teleskopami przed komputrem ;-)
                              • secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:40
                                Nie wszyscy, ale niektórzy to na pewno ;)
    • Gość: Jon Re: SEKTY !!! - 'Oaza' IP: 83.238.120.* 18.10.05, 00:00
      niektóre działają oficjalnie przy kościołach, a nazywają się 'ruch światło i
      życie' czyli tzw. Oaza.
    • kiniabela Re: SEKTY !!! 18.10.05, 00:41
      Uwaga! sekty sa w krakowie wszędzie !!! czyhają na kazdym rogu! karmią się
      młodym mięskiem se se seee i żeby było mało łapią ludzi odurzają narkotykami i
      wycinają im narządy najczęsciej nerki :))))
    • Gość: QWQ Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 09:34
      A ja pytałam JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNIE !

      Jeśli nie spotkaliście się z czymś takim - to nie piszcie ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka