Gość: QWQ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 19:56 Kto otarł się o jakieś sekty w Krakowie - szczególnie interesują mnie sekty/grupy ukrywające się pod pomocą psychologiczną/terapeutyczną etc. Proszę o informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:01 Na tym forum rozwija się prężnie sekta czcicieli czołgu :) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:08 Ja nic nie wiem, więc nie zdradzę, spokojna głowa. Tak mi się tylko obiło o uszy coś gdzieś. Ja zawsze dowiaduję sie ostatni albo po fakcie. Albo post mortem. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:12 prawde powiedziawszy jestem gleboko przekonany, ze party bylo spiskiem wymierzonym we mnie - bardzo przyjemnym zreszta. Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:14 spisku nie można wykluczyć. albo intrygi. ale jak było przyjemnie, to nie ma co wietrzyć podstępu, zwłaszcza po fakcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qoobaq Re: SEKTY !!! IP: *.server.ntli.net 17.10.05, 20:17 totwz ja wcale nie narzekam na spisek, jedynie na braki we wspomnieniach. ide zrobic kurczaka curry:-) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:19 czy Ty jadasz coś innego niż kurczak curry? :) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:22 a kiedy ja go ostatnio przyzadzalem? ostatnio byl w ananasach:-) poza tym to zajmuje max godzine, do tego czasu nie umre z glodu jak sadze Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:25 mam wrażenie, że ostatnio kiedy pisałeś o przyrządzaniu kurczaka, był to kurczak curry. ale mogłem coś przeoczyć, wzrok już nie ten. Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:12 Brakuje nam Ciebie we wspólnocie, ktoś musi mówić "jedźmy już do domu". Poza tym Irmina twierdzi, że jesteś przystojny. Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:18 Nie ma takiej opcji. Inna sprawa, że nie słyszałam jeszcze by któryś nie był przystojny. Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:20 secesja2005 napisała: > Brakuje nam Ciebie we wspólnocie, ktoś musi mówić "jedźmy już do domu". jakoś mnie pominięto... pewnie dlatego, że kierownictwo nie lubi tego "jedźmy juz do domu" :P Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:21 Był kolega, który to mówił w Twoim zastępstwie i uznaliśmy, że nie możemy bez tego żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:24 no to podejrzewam, ze to nie ja bylem, raz bo sie niezle bawilem, dwa bo spalem, trzy bo i tak nie bylem w stanie nic powiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:24 czyli pominięto mnie z innych powodów Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:26 Ty upiłeś się już wcześniej. Co za dużo to nie zdrowo. Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:31 No mało! Żaden napruty mężczyzna nie będzie do mnie wykrzykiwał wyrazów przez szybę mojego pięknego samochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:33 no tylko nie napruty! a wyrazy nie były niemiłe, tyle że szyba dźwiekoszczelna i nie słychać było, więc wrażenie mogło być, że wyrazy niemiłe były. poza tym czuje się już wystarczająco ukarany. Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:35 No nie wiem co takiego strasznego Cię spotkało w formie kary. Żona Cię opieprzyła, że się upijasz? Czy głowa Cię bolała? Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:39 No to rzeczywiście straszne. Mnie boli wszystko z przejedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:47 owszem, straszne i nieprzyjemne. lepsze to, niż jadłowstręt Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:47 ja cos wykrzykiwalem? ja wogole wysiadalem? rany ale mi umknelo Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:55 Nie, nie Ty. Wredny staruch robił mi wyrzuty, ale nie martw się - to nie było w sobotę. Nic Ci nie umknęło ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: podobno 17.10.05, 20:54 Tak. A rosiczka jest tuczona specjalnie dla królika-miniaturkę giganta. Królik uwielbia rosiczki. Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: podobno 17.10.05, 21:00 czy to królik jest miniaturką giganta nie chodzi aby o stalowy futerał - koń ognisty królik spotkał rosiczkę bardzo dawno temu od tamtej pory zajmuje się wypychaniem tchórzofretek które przynosiłby bocian przynosiłby ale nie ma już siły Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: podobno 17.10.05, 21:05 Bocian nie ma siły, bo się kapusty nażarł. To wszystko ze strachu bo mu Filip z konopii wyskoczył. Filip to Bucefał sławetny, bynajmnie z Ziemi Ognistej pochodzący, już bardziej w Indiach lokuje się jego przodków. A tchórzofretka...cóż...tchórzofretka...Smutna to historia, której nawet nie wypada powtarzać... Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: podobno 17.10.05, 21:26 tchórzofretką opiekował się jakiś wredny staruch pewnie chodzi o Starca z Gór teraz udaje że dowiaduje się ostatni albo w ogóle nie c i c h o c y c ! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: podobno 17.10.05, 21:29 Nic nie wie, bo go Śpiący Rycerze nie powiadomili. Ale masz rację, Cyd Cyd... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: podobno 17.10.05, 21:33 To "t" zdradza silną i wyrazistą osobowość. Ale czy zdrada może ujść płazem? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: podobno 17.10.05, 21:38 Czy ujdzie płazem, czy domek na plecach, i tak przyjdzie kiedyś bocian i skończy się historia... Odpowiedz Link Zgłoś
boldhead tylko jedna jest prawda!!!! 17.10.05, 20:19 potrojna!!! www.tripletruth.org Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: tylko jedna jest prawda!!!! 17.10.05, 20:21 to jest Twoja prawda, nie nasza. chyba że udostępnisz login i hasło :) Odpowiedz Link Zgłoś
boldhead po co? 17.10.05, 20:50 to konto kosciola potrojnj prawdy,na ktore nalezy wplacac a nie wyjmowac Odpowiedz Link Zgłoś
kiniabela Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:35 jedna wielka sekta pod postacią pomocy medycznej jest na ulicy kopernika. Zajeła praktycznie wszystkie budynki szpitali. Jak nie dasz łapówy to nie pomogą.a oprocz tego to mysle ze grupa Anonimowych Żarłoków h ehe al enie wiem czy oni jeszcze istnieją Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:36 kiniabela napisała: > jedna wielka sekta pod postacią pomocy medycznej jest na ulicy kopernika. mylisz sektę z mafią? Odpowiedz Link Zgłoś
kiniabela Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:42 ten temat już przerabiałam i sekte i mafie :))) (nie było zbyt miło) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 20:49 zwykle nie jest miło, chyba że się jest członkiem sekty/organizacji :) [a najlepiej ojcem założycielem] Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:11 ..albo matką założycielką. Poza tym nasze zgrupowanie to nie sekta tylko wspólnota ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:16 secesja2005 napisała: > ..albo matką założycielką. Poza tym nasze zgrupowanie to nie sekta tylko > wspólnota ;))) aa, komuna znaczy, dzieci kwiaty :) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:17 tylko se nie hipisy ok? dzieci chwasty jak juz Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:19 Jaka tam komuna. Poza tym w czołgu są przedziały. Nie wszyscy równo biorą udział ;) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:20 tak, to prawda , niektorzy musza brac caly ciezar na siebie a pozniej sa chorzy i nic nie pamietaja Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:22 secesja2005 napisała: > Jaka tam komuna. > Poza tym w czołgu są przedziały. > Nie wszyscy równo biorą udział ;) no tak, są równi i równiejsi :) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:27 jakby na to nie patrzeć, dyktatura, faszyzm i zamordyzm :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 22:30 I ZAWSZE TRZEŹWI :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:31 Napisz to większymi literami żeby wszyscy mogli zobaczyć, nawet starsi ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:34 secesja2005 napisała: > Napisz to większymi literami żeby wszyscy mogli zobaczyć, nawet starsi ;)))) jakaś aluzja? :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 22:37 Za dużo to nie mogę pisać, bo dziś mi się forum bardzo wolno wczytuje :-( Zresztą, nie wszyscy siedzą z teleskopami przed komputrem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: SEKTY !!! 17.10.05, 22:40 Nie wszyscy, ale niektórzy to na pewno ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jon Re: SEKTY !!! - 'Oaza' IP: 83.238.120.* 18.10.05, 00:00 niektóre działają oficjalnie przy kościołach, a nazywają się 'ruch światło i życie' czyli tzw. Oaza. Odpowiedz Link Zgłoś
kiniabela Re: SEKTY !!! 18.10.05, 00:41 Uwaga! sekty sa w krakowie wszędzie !!! czyhają na kazdym rogu! karmią się młodym mięskiem se se seee i żeby było mało łapią ludzi odurzają narkotykami i wycinają im narządy najczęsciej nerki :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWQ Re: SEKTY !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 09:34 A ja pytałam JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNIE ! Jeśli nie spotkaliście się z czymś takim - to nie piszcie ... Odpowiedz Link Zgłoś