Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 22:33 czy podobnie jak komunisci,raczej nie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacekm22 Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 31.10.05, 22:43 Gość portalu: adam napisał(a): > czy podobnie jak komunisci,raczej nie Socjalisci nawet ci wierzacy maja ja w Moskwie ... Odpowiedz Link Zgłoś
gatt Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 31.10.05, 22:46 Liberałowie mają walentyki , halloween i całą kupę podobnych, kiczowatych zachodnich wzorców do przyswojenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otto Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 22:51 gdzies słyszałem ze szkolenie mają mieć Odpowiedz Link Zgłoś
tomeyk Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 31.10.05, 23:54 Z tonu pytania wnoszę, żeś waść jesteś zwolennikiem PiS, ekonomii (co nieco) sterowanej. Zatem spytam wprost - co waść rozumiesz przez "liberalizm". Nie jest li tak, iż szlachetne idee liberalizmu, odnoszące się do umiłowania wolności gospodarczej, oparte wszak na mocnym fundamencie prawa i etyki, mylą się wam, zwolennikom innych opcji z libertynizmem? Libertynizm zaś, jako obrzydliwe rozpasanie, jest równie odległy od Was, jak i od nas. Zatem pytanie Waszmości jest jedynie prowokacją, w której próbujecie ustawić po jednej stronie was, rzekomo jedynych patriotów, a po drugiej stronie nas, liberałów. Jak uczy jednak historia, to wy, socjaliści (tutaj zakładam,że odpowiadam na post zwolennika PiS, LPR czy Samoobrony), różnego stopnia (socjaldemokraci, socjaliści, komuniści) i koloru (czerwonego, brunatnego, zielonego) jesteście dla Ojczyzny największym zagrożeniem, to wasze rządy przynoszą jej największe straty. A na pytanie zadane w tytule można odpowiedzieć - tak, liberałowie mają Ojczyznę. Więcej, są jej najlepszymi synami, nie traktującymi jej tylko jak "postaw czerwonego sukna", z którego wyszarpać dla siebie należy jak najwięcej, ale jak wspólne dobro, o które należy dbać i starać się je pomnażać. Uff... rozpisałem się :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loki Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 00:38 Eee tam, jasne że liberałowie, podobnie jak kosmopolici, nie mają ojczyzny. To przecież juz dobrze wiedział Towarzysz Stalin. Odpowiedz Link Zgłoś
dex3 Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 01.11.05, 03:02 Rozpisałes się Waść całkiem niepotrzebnie! Już po ptokach! Ha ha ha... Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 01.11.05, 06:17 Kabotyni w tej chwili ścielą sobie "gniazdko" w IV-tej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomeyk Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 01.11.05, 17:41 Bynajmniej. To (mam nadzieję) nie były ostatnie wybory w naszej Ojczyźnie. Przed nam 4 lata (oby krócej), w czasie których wiele osób można przekonać :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radomer Liberalizm to Wolność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 18:18 Brawo tomeyk! Liberalizm to umiłowanie Wolności, a co za tym idzie praw człowieka, ludzkiej godności, indywidualizmu. Tylko ilu naszych rodaków jest w stanie to zrozumieć? Co do samej ojczyzny: moją jest Europa. I to nie teraz, od wejścia do Uni czy od czasów zmasowanej propagandy proeuropejskiej. Europa jest moją ojczyzną jeszcze od czasów, gdy o żadnym akcesie w jej formalne struktury nie mogło być mowy, zaś Polska co najwyżej mogła zasilić Sowdepię. Ale szanuję to, że ty za swoją ojczynę uważasz samą Polskę, czyli istotny fragment tego, co ja uważam za swoją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 06:23 liberałowie mają Ojczyznę za nic liczą sie tylko stołki,obojetnie gdzie np,w brukseli Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Czy ...liberałowie mają Ojczyznę ?!!!!!! 01.11.05, 06:26 PiS- zabrał nawet stolki w W-Cetach w całej Polsce!!!;c))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bloody Polack liberałowie jak komuchy !!! IP: *.nsw.bigpond.net.au 01.11.05, 07:45 pomimo ze po przeciwnych birgunach ideologii.. to jednak sluza wielkiemu kapitalowi, no bo takie PRL to byl przeca wielkji kapital Odpowiedz Link Zgłoś