Gość: pawelkrk2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 01:44 to moim zdaniem, pojechala sobie ostro, nawet tupet miala zeby piosenke z Sycha, zaspiewac ktorego nie bylo:)za to Skangur i IRA spisali sie znakomicie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj